Сьогодні: субота, 21 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи схвалюєте Ви Мирний план Президента України?

Так (0%)


Ні (0%)


Є зауваження (0%)


Проголосувало: 0
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Попаснянська РДАДіяльність РДАЕкономіка
Розвиток підприємництва

Щодо Програми ЄС "Еразмус для молодих підприємців " (Erasmus for Young Entrepreuners)

 

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України інформує про Програму ЄС "Еразмус для молодих підприємців" (Erasmus for Young Entrepreuners), яка є частиною Програми ЄС "Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (COSME) (2014-2020)".

"Еразмус для молодих підприємців" (далі - Програма) - започаткована у 2009 році Програма транскордонного обміну, яка надає можливість новим, молодим та амбіційним підприємцям (слово "молодий" в цьому контексті означає не вік підприємця, а час з моменту започаткування ним підприємницької діяльності - до З-х років) набувати навичок і знань у досвідчених підприємців, які володіють малими підприємствами в інших країнах-учасницях цієї Програми, а досвідченим підприємцям - дізнаватися про перспективи й нові бізнес-ідеї молодих підприємців, започатковувати співробітницгво з іноземними партнерами й отримувати інформацію про нові ринки. Обмін досвідом здійснюється шляхом організації відрядження молодого (нового) підприємця до країни підприємця-господаря строком від 1 до 6 місяців.

Довідково:

"Нові підприємці" (New Entrepreneurs, NE) — це підприємці з будь-якого сектору на ранніх стадіях діяльності; включає як потенційного підприємця ("would-be" entrepreneur), який планує почати власний бізнес на основі реального бізнес-плану, так і підприємця, який нещодавно розпочав свій бізнес (започаткував підприємницьку діяльність не більш ніж три роки тому). При цьому особа, яка подала заявку для набуття статусу нового підприємця, повинна бути в змозі залучити додаткові кошти для покриття витрат на відрядження, які перевищать грант ЄС.

"Підприємці-господарі" (HostEntrepreneurs, a6o HE) - це успішні й досвідчені підприємці (власники мікро- або малих підприємств) чи особи, що беруть безпосередню участь підприємницькій діяльності малих і середніх підприємств на рівні ради директорів та які бажають поділитися своїй підприємницьким досвідом і отримати потенційну вигоду від співробітництва з новим іноземним підприємцем.

Програма фінансується Єврокомісією і здійснюється в країнах-учасницях за допомоги обраних Єврокомісією місцевих контактних пунктів (Intermediary Organisations, IOs), що є компетентними в питаннях підтримки бізнесу (торгово- промислові палати, стартап-центри, бізнес-інкубатори тощо).

Для забезпечення узгодженого функціонування Програми діє Офіс з підтримки Програми (Erasmus for Young Entrepreneurs Support Office, SO), який тісно співпрацює з Єврокомісією та контактними пунктами в країнах-учасницях.

Кожному кандидатові на участь у Програмі необхідно звернутися до місцевого контактного пункту в його регіоні. Контактні дані щодо кожної країни містяться на сторінці за посиланням: http://bit.ly/2ouGnVL. У разі відсутності відповідного контактного пункту в Україні українські кандидати мають право звернутися до будь- якого контактного пункту в сусідніх країнах (наприклад, у Польщі, Словаччині або Угорщині). Контактна особа з обраного контактного пункту опікуватиметься питаннями кандидата та координуватиме його дії протягом всієї програми обміну: допоможе скласти заявку, встановити успішні відносини з відповідним підприємцем, а також надасть відповіді на всі запитання. Інформація з практичних та фінансових питань щодо участі у Програмі розміщена на веб-сторінці самої Програми за посиланням http://bit.ly/lxWl 9N9

Мінекономрозвитку також інформує, що наразі Єврокомісією оголошено конкурс на обрання вищезгаданих контактних пунктів, які продовжуватимуть впровадження Програми (дедлайн подачі заявок на конкурс - 7 червня 2017 року о 17:00 за брюссельським часом). Відповідно до пункту 6.1. умов конкурсу, в ньому можуть брати участь: юридичні особи публічного права, що відповідають за питання у сферах економіки, підприємництва, підтримки бізнесу чи пов'язаних з ними питання або є активними у цих сферах; торгово-промислові палати або подібні органи; організації з підтримки бізнесу, стартап-ценгри, бізнес-інкубатори, технологічні парки тощо; бізнес-асоціації та мережі з підтримки бізнесу; державні та приватні організації, що пропонують послуги з підтримки бізнесу; інститути (вищої) освіти, зокрема університети або інститути для професійної освіти і навчання.

Таким чином, цей конкурс не призначений безпосередньо для підприємців, які бажають взяти участь в обміні в рамках Програми, натомість покликаний відібрати організації, які підтримуватимуть заходи щодо сприяння й підвищення мобільності нових підприємств. Детальніше про умови участі в конкурсі можна прочитати на веб- сторінці Європейського виконавчого агентства з питань МЄП (EASME) за посиланням http://bit.lv/2oHwal2. Крім того, EASME) готове відповісти на будь-які питання стосовно умов конкурсу (запити необхідно надсипати на адресу: eye-call@ec.europa.eu).

 

 

Іінформація про розвиток коопераційних зв’язків між підприємствами, організаціями, установами району за І квартал 2017 року.

 

Обсяг виробленої промислової продукції за звітний період по району склав 230,2 млн. грн., в тому числі: ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» - 152,8 млн. грн.; ДП «Первомайськвугілля» - 76,7 млн. грн., ТОВ «Попаснянський хлібокомбінат» - 0,8 млн. грн.

 • ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» є одним з бюджетоутворюючих підприємств Попаснянського району. У зв’язку з отриманням замовлення на будівництво рухомого складу збільшились обсяги виробництва, що призвело до збільшення обсягів коопераційних зв’язків та більш продуктивного використання виробничих потужностей підприємства.

Протягом І кварталу 2017 року завдяки співпраці з місцевими виробниками (ПАТ "Старобільський молокозавод", ТОВ "СЗЭЛ",
ДП "Кремінське лісомисливське господарство", ТОВ «Екотекс»,
ФОП Матюшенко О. Ф., ФОП Скороход С.В., ФОП Токар Є.О.,
ФОП Качурина Л. М.) ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод» придбав будівельних матеріалів на 78,6 тис. грн., продуктів харчування на 93,2 тис. грн., господарських товарів на 9,4 тис. грн., інших груп товарів на 658, 8 тис. грн.

 

 • Товариство з обмеженою відповідальністю «Попаснянський хлібокомбінат» виробляє хліб та хлібобулочні вироби. Сировина поставляється з підприємств Луганської області ТОВ «АйдарМілам»,ТОВ «ІмпексмашПрод», ТОВ «Айдарський пекар», ФОП Радченко Ю.М.,
  ФОП Малков М.М.

ТОВ «Попаснянський хлібокомбінат» придбав за І квартал 2017 року сировини на 300,4 тис. грн., паливно-мастильних матеріалів на 41,4 тис. грн., послуг на 233,5 тис. грн., інше 23 тис. грн. Наразі ТОВ «Попаснянський хлібокомбінат» збільшує темпи росту виробництва.

Продукція підприємства реалізується державним та приватним суб’єктам господарювання в межах області: м. Попасна, м. Гірське, м. Золоте, м.Світлодарськ та інші підконтрольні Україні території. За І квартал поточного року державним підприємствам було реалізовано продукції хлібокомбінату на 46,4 тис. грн., приватним підприємствам –866,5 тис грн.

ТОВ «Попаснянський хлібокомбінат» забезпечує потреби населення в якісних продуктах харчування в широкому асортименті шляхом налагодження коопераційних зв’язків з постачальниками та виробниками області.

 

 • ДП «Первомайськвугілля» співпрацює з підприємствами області:

TOB «Литпром-Л», ТОВ «Юсіб», ТОВ НКФ "Агронафтасервіс",
ТОВ «Інвест-підшипник», ТОВ «Альфа-Метал Компані», ООО"Енергія", ТОВ «Агронафтосервис», ТОВ НВП «Зоря», ФОП Чередниченко Т.І. з питань оснащення шахтним обладнанням та устаткуванням. Даним підприємством за вказаний період було придбано запасних частин та комплектуючих для обладнання на суму 256тис. грн., послуг 2296 тис. грн., паливно-мастильних матеріалів на 370 тис. грн., іншої продукції 507 тис. грн.

 

Сільгосппідприємствами району за звітний період придбано мінеральних добрив на суму 3112,5 тис.грн., насіння на суму 1533,4 тис.грн., засобів захисту рослин на суму 2023тис.грн. (ТОВ «Укрхимекспорт»,
ТОВ «Паралель-М ЛТД»), паливо мастильних матеріалів на суму 459,9 тис. грн. (ТОВ «Рейтил», ФОП Носов С. І.).

У зв’язку зі складною ситуацією в нашому регіоні велика кількість сільгоспвиробників не мають змоги обробляти землі через те, що вони знаходяться на території тимчасово непідконтрольній Україні. Це призводить до неплатоспроможності та зниженню обсягів закупівель на внутрішньому ринку.

Відсутність фінансової підтримки з боку держави, невирішеність питань щодо сплати податків за невикористані землі, незначне залучення коштів потенційних інвесторів призвели до фактичної відсутності внутрішнообласних кооперативних зв’язків в агропромисловому комплексі.

 • Бюджетні установи мають високий рівень коопераційних зв’язків та здійснюють закупівлю продукції та послуг у суб’єктів господарювання області. Дані установи співпрацюють з такими державними підприємствами та фізичними особами підприємцями, як «Луганська обласна «ФАРМАЦІЯ ПІВНІЧ»», ТОВ " Попаснянський хлібокомбiнат", МПП"Катран",
  ФОП Місан С. В., ФОП Кара Т. В., ФОП  Малков М. М., ФОП Токар Є. О., ФОП Донцов А.А .,ФОП Скороход, ФОП Матюшенко, ФОП Кислиця Є.Е., МПП «Меркурій», ФОП Кислиця Г. Г. та ін. Продуктів харчування бюджетними установами було придбано на 585,8 тис. грн., послуг – 4,9 млн. грн., товарів 24,6 тис. грн., будівельних матеріалів -596,3 тис. грн.
 • Органами місцевого самоврядування у звітному періоді придбано товарів на суму 41 тис. грн., робіт на 205,8 тис. грн., паливно-мастильних матеріалів 72,6 тис. грн., послуг на 929 тис. грн. (послуги зв’язку, електропостачання, водопостачання, придбання товарів).

Виходячи з того, що Програма, передбачає забезпечення завантаження виробничих потужностей підприємств області, впровадження різноманітних форм кооперації між підприємствами; зміцнення та посилення позицій підприємств області на традиційних ринках, завоювання нових ринків, у тому числі шляхом імпортозаміщення; формування виробничої інфраструктури для розвитку та підтримки внутрішньообласної та міжгалузевої кооперації; збереження та створення нових робочих місць на підприємствах, які беруть участь у внутрішньообласній кооперації, то суб’єктам господарювання району було порекомендовано максимально використовувати продукцію місцевих товаровиробників та реалізувати свою продукцію, по можливості, виробникам області.

За І квартал 2017 року загальна сума внутрішньокоопераційних зв’язків між підприємствами, установами та організаціями району склала
24,5 млн. грн.

 

 

Наявність вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності станом  на 01.04.2017 року по Попаснянському району

 

Адреса вільного нежилого приміщення Форма власності Загальна площа, м2 Загальна характеристика приміщення Назва структури, яка надає інформацію про вільні приміщення, її контактні дані
1 2 3 4 5
Луганська обл., Попаснянський район, м. Золоте-3, вул. Театральна, 5 державна 765,6 Одноповерхова нежитлова будівля клуба ім. горького ВП "шахта Золоте", введена в експлуатацію в 1952 р. Фундамент бутовий, стіни та колони цеглові, покрівля шиферна, підлога дерев'яна. Відсутні: опалення, водовідведення, телефонний зв'язок. Будівля потребує капітального ремонту. ДП "Первомайськвугілля", e-mail: pervugol@ukr.net 
Луганська обл., Попаснянський район, м. Золоте-3, вул. Ушакова, 19 державна 45,2 Частина будівлі адміністративно-побутового комбінату №2 ВП "шахта Золоте", розташованого на першому поверсі двоповерхової будівлі. Будівля введена в експлуатацію в 1966 р. Фундаментбутовий, стіни та колони цеглові, покрівля шифорна, підлога дерев'яна. Відсутні: опалення, водовідведення, телефонний зв'язок. Будівля потребує капітального ремонту. ДП "Первомайськвугілля", e-mail: pervugol@ukr.net 
Луганська обл.,  Попаснянський район, м. Золоте, вул. Молодіжна, 9 державна 170,7 Одноповерхова будівля їдальні ВП "шахта Карбоніт", введена в експлуатацію в 1966 р. Відсутні: опалення, водопровод, телефонний зв'язок. Фундамент з бутового каменю, стіни цеглові, перекриття із залізобетонних плит, підлога бетонна. Будівля потребує капітального ремонту. ДП "Первомайськвугілля", e-mail: pervugol@ukr.net 
Луганська обл., Попаснянський район, м. Золоте, вул. Молодіжна, 1 державна 720,0 Двоповерхове будівля їдальні ВП "Шахта Карбоніт", введена в експлуатацію у 1975 р.,  відсутні опалення, електропостачання, водовідведення, телефонний зв'язок, спецефічне устаткування, потребує капремонту. Фундамент залізобетонний, стіни цеглові, перекриття із залізобетонних плит, підлога бетонна. ДП "Первомайськвугілля", e-mail: pervugol@ukr.net 
Луганська обл., Попаснянський район, м. Гірське, вул. Центральна, 1 державна 1739,1 Двоповерхова промислова будівля №8 (дитяций садок № 3 ВП "шахта Гірська") введена е кксплуатацію у 1983 р., каркас з/б, колони, стіни - з/б панелі, перекриття і дах - з/б плити, покрівля м'яка рулонна (толева). Будівля потребує капітального ремонту. ДП "Первомайськвугілля", e-mail: pervugol@ukr.net 
Луганська обл., Попаснянський район, м. Гірське, вул. Дружби, буд.21 державна 462,4 Двоповерхова будівля музичної школи ВП "шахта Гірська" введена в експлуатацію в 1936 р. Фундамент з бутового каменю, стіникам'яні, перекриття дерев'яне, покрівля шифорна, підлога дерев'яна. Перший поверх будівлі здається в орнду. Другий поверх непридатний для експлуатації та потребує капітального ремонту.  ДП "Первомайськвугілля", e-mail: pervugol@ukr.net 
Луганська область Попаснянський район, м. Гірське вул. Центральна, 17, нежитлове  приміщення  № 25 комунальна 11,1 Нежитлове приміщення на 2 поверсі двоповерхового будинку.Потребує капітального ремонту, не має електропостачання, водопостачання, водовідведення. Гірська міська рада, e-mail: gorsk_ispolkom@ukr.net
Луганська область Попаснянський район, м. Гірське вул. Центральна, 17,  нежитлове  приміщення  № 26 комунальна 23,4 Нежитлове приміщення на 2 поверсі двоповерхового будинку.Потребує капітального ремонту, не має електропостачання, водопостачання, водовідведення. Гірська міська рада, e-mail: gorsk_ispolkom@ukr.net
Луганська область Попаснянський район ,м.Гірське вул.Центральна, 3   (нежитлове приміщення № 105) комунальна 15,3 Нежитлове приміщення на 1 поверсі двоповерхової будівлі. Потребує капітального ремонту, не має електропостачання, водопостачання, водовідведення, опалення (тільки піч) Покрівля шифорна. Фасад потребує ремонту. Гірська міська рада, e-mail: gorsk_ispolkom@ukr.net
Луганська область Попаснянський район ,м.Гірське вул.Центральна, 3, приміщення № 219 комунальна 14,2 Нежитлове приміщення на 2 поверсі двоповерхової будівлі. Потребує капітального ремонту, не має електропостачання, водопостачання, водовідведення. Гірська міська рада, e-mail: gorsk_ispolkom@ukr.net
Луганська область Попаснянський район ,м.Гірське вул.Центральна, 3, приміщення № 220 комунальна 25,1 Нежитлове приміщення на 2 поверсі двоповерхової будівлі. Потребує капітального ремонту, не має електропостачання, водопостачання, водовідведення. Гірська міська рада, e-mail: gorsk_ispolkom@ukr.net
Луганська область Попаснянський район ,м.Гірське вул.Центральна, 3, приміщення № 221 комунальна 24,2 Нежитлове приміщення на 2 поверсі двоповерхової будівлі. Потребує капітального ремонту, не має електропостачання, водопостачання, водовідведення. Гірська міська рада, e-mail: gorsk_ispolkom@ukr.net
Луганська область Попаснянський район ,м.Гірське вул.Центральна, 3, приміщення № 210 комунальна 15,2 Нежитлове приміщення на 2 поверсі двоповерхової будівлі. Потребує капітального ремонту, не має електропостачання, водопостачання, водовідведення. Гірська міська рада, e-mail: gorsk_ispolkom@ukr.net
Луганська область Попаснянський район, м.Гірське вул.Українська, 9 державна 124,0 Будівля потребує  ремонту і поточного , і капітального.Знаходиться біля ринку, має 2 виходу із будівлі, велика площа біля будівлі. Гірська міська рада, e-mail: gorsk_ispolkom@ukr.net
Луганська область Попаснянський район, м.Золоте, вул Петровського 29 комунальна 522,9 Приміщення одноповерхове, одвгий час не використовувалось за призначенням та потребує капітального ремонту Золотівська міська рада,  e-mail: zikinfo111@ukr.net
Луганська область Попаснянський район, м.Золоте, кв.Сонячний,8а комунальна 90,5 Приміщення знаходиться на другому поверху адміністративної будівлі, без окремого входу  у задовільному стані   Золотівська міська рада,  e-mail: zikinfo111@ukr.net
Луганська область Попаснянський район, сел. Новотошківське, вул. Партизанська, буд. 8 комунальна 1240,0 приміщення знаходиться в аварійному стані Військово-цивільна адміністрація сел. Новотошківське та сел. Жолобок, e-mail:  novotoskrada@ukr.net
Луганська область Попаснянський район, сел. Новотошківське, вул. Партизанська, буд. 10 комунальна 1850,0 приміщення знаходиться в аварійному стані Військово-цивільна адміністрація сел. Новотошківське та сел. Жолобок, e-mail:  novotoskrada@ukr.net
Луганська область Попаснянський район, сел. Новотошківське, вул. Партизанська, буд. 7а  комунальна 760,0 приміщення знаходиться в аварійному стані Військово-цивільна адміністрація сел. Новотошківське та сел. Жолобок, e-mail:  novotoskrada@ukr.net
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Первомайська    58 Комунальна 13,3 Вбудоване нежитлове приміщення Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,вул. Первомайська, 48 Комунальна 20,5 Вбудоване нежитлове приміщення Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Первомайська    92а Комунальна 173,8 Котельня спортзалу Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Миру 149 Комунальна 133,7 Бойлерна Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Ціолковського    21 Комунальна 93,8 Вбудоване нежитлове приміщення Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Бахмутська           6 Комунальна 40,7 Вбудоване нежитлове приміщення Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,вул. Миру                  155 Комунальна 80,0 Бойлерна Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,пл. Героїв                     3 Комунальна 13,0 Вбудоване нежитлове приміщення  Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,пл. Героїв                     3 Комунальна 11,2 Вбудоване нежитлове приміщення Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,пл. Героїв                     3 Комунальна 12,5 Вбудоване нежитлове приміщення  Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,вул. К.Партизан         23 Комунальна 89,3 Окреме приміщення  Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,вул. Склозаводська     7 Комунальна 7,9 Вбудоване нежилове приміщення Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,вул. Донецька             6 д Комунальна 296,9 Котельня Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,вул. Первомайська     63 Комунальна 50,2 Нежитлове приміщення Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,вул. Спортивна           3а Комунальна 149,6 Нежитлове приміщення (Котельная) Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Сонячна,            35д Комунальна 380,0 Котельня Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Миронівська      4 а Комунальна 297,2 Котельня Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Оседача              14б Комунальна 260,6 Котельня Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 
Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул.Бахмутська           6 Комунальна 13,3 Вбудоване нежитлове приміщення Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua 

 

 

До уваги суб’єктів господарювання Попаснянського району!

Управління економічного розвитку, торгівлі повідомляє, що набрав чинності Закон України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України і Європейським Союзом про участь України в програмі ЄС «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (С0SМЕ) (2014-2020)».

С0SМЕ (Соmpetitiveness of Small and Medium-sized Enterprises) - європейська програма підтримки малого та середнього підприємництва (далі - МСП) - це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд.євро. Перелік програм, що визначаються Європейською комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі - Робочій програмі.

Серед цих програм, наприклад: Європейська мережа підприємств ЕЕN, Еразмус для молодих підприємців, Інтернаціоналізація кластерів МСП, Розвиток туризму, Полегшення доступу до державних закупівель та багато інших.

Доступна для України Робоча програма на 2017-й рік складається із 22 підпрограм, які класифіковано за трьома напрямками:

 • полегшення виходу на зовнішні ринки;
 • поліпшення умов для конкурентоспроможності;
 • формування культури ведення бізнесу.

У відповідних розділах Робочої програми міститься перелік із детальним описом підпрограм, їх цілями та завданнями, що фінансуються коштом СOSМЕ, а також очікуваними результатами, виділеним бюджетом та строками подачі проектів.

СOSМЕ полегшує підприємствам вихід на зовнішні ринки. Українські бізнесмени зможуть отримати фахові консультації та аналітику, супроводження експортно-імпортної діяльності та розширення торговельно-економічних зв'язків. Освітня частина програми включає обмін досвідом, зокрема, із залученням коштів у рамках програми «Еразмус для підприємців», різноманітні секторальні конференції, тренінги, семінари, програми з обміну, стажування.

Нині в рамках СOSМЕ в Україні вже розгортається робота Європейської мережі підприємств (Еurope Еnterprise Network, EEN). Вона є віртуальним торговельним майданчиком для стимулювання міжнародної співпраці та інноваційного розвитку малого та середнього сектору, а також для стимулювання трансферу технологій від наукових організацій до бізнесу. ЕЕN Ukraine має опікуватися пошуком для МСП нових клієнтів, постачальників, партнерів, інвесторів, виробників чи дистриб'юторів, надавати консультації щодо участі в фінансованих ЄС програмах, проводити інформаційні дні та тренінги, міжнародні ярмарки та виставки.

Більше про програму СOSМЕ можна дізнатися на веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за посиланням http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=8dc8c0b0-4e27-409c-b90e-f076ab2a27d8&title=ProgramiPidtrimkiPidprimtsiv та на веб-сторінці Європейського виконавчого агентства з МСП (Executive agency for SMEs - EASME).

 

Про хід виконання  Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Попаснянському районі за ІV квартал 2016 року

 

Програма розроблена на виконання Закону України від 22.03.2012 № 4618-VI «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» та розпорядження голови обласної військово-цивільної адміністрації від 01 березня 2016 року №84 «Про затвердження Регіональної цільової програми «Залучення інвестицій, розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Луганській області на 2016-2017 роки»».

Підготовку Програми здійснено з урахуванням положень Законів України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», з урахуванням Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації регіональних та місцевих програм розвитку малого і середнього підприємництва, затверджених наказом Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 18.09.2012 року № 44.

Програма затверджена рішенням сесії Попаснянської районної ради № 51/8 від 18.02.2016р. Для підвищення якості надання адміністративних послуг, виникла необхідність внесення змін до районної цільової Програми «Залучення інвестицій, розвиток та підтримка малого і середнього підприємництва в Попаснянському районі Луганської області на 2016-2018 роки», які були затверджені розпорядження голови райдержадміністрації - керівника районної військово-цивільної адміністрації №133 від 15.04.2016.

Районною робочою групою з питань сприяння розвитку малого підприємництва 15.08.2016р. проведено засідання з порядком денним:

1. Про хід виконання районної програми розвитку та підтримки малого і середнього  підприємництва  за ІIІ квартал 2016 року.

2. Обговорення рішення Державної регуляторної служби України щодо відмови погодження проекту регуляторного акту розпорядження голови райдержадміністрції – керівника районної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Положення щодо здійснення допорогових публічних закупівель товарів, робіт та послуг в Попаснянському районі».

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 10.06.2005р. №288 «Про створення робочої групи із прискореного перегляду регуляторних актів» створена робоча група та затверджено положення. Засідання робочої групи із прискореного перегляду регуляторних актів проводяться щоквартально.

На засіданні робочої групи із прискореного перегляду регуляторних актів 26.12.2016р. здійснено перегляд розпоряджень голови райдержадміністрації. За IV квартал 2016 року було прийнято 140 розпорядження голови райдержадміністрації - керівника районної військово-цивільної адміністрації (з початку року 506). Всі прийняті розпорядження не носять характер регуляторного акту (з початку року прийнято – 1).

Органами місцевого самоврядування району протягом IV кварталу п.р. не прийнято регуляторних актів (з початку року прийнято – 6) та проведено 2 відстеження результативності регуляторних актів (з початку року – 10).

З метою підтримки та розвитку підприємництва районним центром зайнятості з початку року проведено 9 семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність, 7 презентацій професії: «продавець продовольчих товарів», «манікюрник», «перукар», «електрогазозварник», «слюсар з ремонту рухомого складу», «продавець непродовольчих товарів», «контролер-касир», «машиніст тепловозу».

З початку року суб’єктам господарювання передано в оренду 35 приміщень загальною площею 4157,99 кв.м. Перелік вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності, які розташовані на території Попаснянського району розміщено на сайті Попаснянської районної державної адміністрації. Станом на 1 січня 2017 року кількість нежилих приміщень -  39, загальна площа - 14788,38 кв.м.

З метою розвитку малого підприємництва на селі, надається інформаційно–консультаційна допомога спеціалістами управління агропромислового розвитку райдержадміністрації з питань: придбання насіння (якісних сортів), мінеральних добрив, палива та інших товарно-матеріальних цінностей; оформлення кредитних ресурсів в комерційних банках; розвитку галузі тваринництва тобто придбання племінного молодняку.

Для оперативного вирішення актуальних питань, які стосуються підприємницької діяльності, в районі триває робота «гарячої лінії» для підприємців, яка утворена при управлінні економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. Відповідальною особою призначено начальника відділу розвитку підприємництва і ринкових відносин Помазаному І.А. З початку року від підприємців надійшло 49 звернень, на які було надано роз’яснення згідно чинного законодавства.

Продовжує діяльність Центр надання адміністративних послуг. За IV квартал 2016 року Центром прийнято 705 (з початку року - 2533) заяви на отримання адміністративних послуг, надано 741 - (з початку року - 2521) адміністративних послуг. З загальної кількості звернень 443 або 59.8% складають адміністративні послуги суб’єктом надання яких є відділ Держгеокадастру у Попаснянському  районі; 59 або 8,0% – послуги районного відділу міграційної служби; 2 або 0,3% - послуга відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації; 5 звернень  (0,7%) – служби у справах дітей  райдержадміністрації, 196 або 26,5% - відділом надання адміністративних послуг та 235 консультацій (з початку року - 637).

 

 

 

До уваги суб’єктів господарювання Попаснянського району!

 

З метою недопущення безпідставного зростання цін на хліб, особливо масових сортів, та соціально значущих продуктів харчування на споживчому ринку району Попаснянська районна державна адміністрація повідомляє, що на теперішній час в області діє розпорядження голови облдержадміністрації від 08 листопада 2007року № 1411 «Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів» (зі змінами та доповненнями), що додається, яким затверджені:

 • граничні розміри рентабельності виробництва суб'єктами підприємницької діяльності, у тому числі фізичними особами-підприємцями, на окремі види борошна та хліба;
 • граничні розміри торговельних і постачальницько-збутових надбавок на окремі види продовольчих товарів (борошно, хліб і хлібобулочні вироби, макаронні вироби, крупи, цукор, яловичину, свинину і м'ясо птиці, ковбасні вироби варені, молоко, сир, сметану, масло вершкове, яйця курячі та олію).

Разом із тим, звертаємо увагу, що постанова Кабінету Міністрів України від 22 вересня 2016 року № 656 «Про реалізацію пілотного проекту щодо тимчасового обмеження застосування постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року № 1548 та постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2007 року № 1222», яка передбачала тимчасове скасування державного регулювання цін на окремі види товарів, діяла до 01 січня 2017року.

Враховуючи вищезазначене, просимо невідхильно дотримуватись вимог розпорядження голови облдержадміністрації від 08 листопада 2007 року № 1411 «Про регулювання цін на окремі види продовольчих товарів».

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ДЕРЖАВНИХ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ ПОПАСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ!

Про міжнародні виставкові заходи у 2017 році

 

Інформація щодо відповідальних за питання захисту прав споживачів в Попаснянському районі 

 

Найменування підрозділу

Адреса

Графік прийому громадян

П І Б відповідального працівника

Контактний телефон

e-mail

офіційний сайт: Попаснянської районної державної адміністрації

Відділ розвитку підприємництва і ринкових відносин управління економічного розвитку і торгівлі Попаснянської районної державної адміністрації

93300, м. Попасна, пл. Миру, буд. 2, каб. 215

щотижня по середам з 9.00-11.00

Помазанова

Інна Анатоліївна

3-11-67

050-802-99-11

popasna_ec@ukr.net

http://old.pps.loga.gov.ua/

Бордюгова Олександра Олександрівна

3-11-67

063-510-99-67

 

 

 

Корисна інформація щодо захисту прав споживачів та діючих регламентуючих документів з питань правового регулювання відносин між виробниками, продавцями та споживачами

 

1. ЗАКОН УКРАЇНИ «Про захист прав споживачів»

2. ЗАКОН УКРАЇНИ «Про рекламу»

3. ЗАКОН УКРАЇНИ «Про особливості здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності щодо фізичних осіб - підприємців та юридичних осіб, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності»

4. ЗАКОН УКРАЇНИ «Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції»

5. УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ «Про Положення про Державну інспекцію України з питань захисту прав споживачів»

6.  ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 2 квітня 1994 р. N 215  «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»

7. ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИвід 29.12.2003 № 2067  «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами»

8. ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 11.04.2002 №506«Про затвердження Порядку гарантійного ремонту (обслуговування) або гарантійної заміни технічно складних побутових товарів»

9.ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВУКРАЇНИвід 15.06.2006 №833«Про затвердження Порядку провадженняторговельноїдіяльності та правил торговельногообслуговуванняна ринкуспоживчихтоварів»

10. ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 16.05.1994 №313 «Про затвердження правил побутового обслуговування населення»

11.ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВУКРАЇНИ від 25.03.1999 № 460 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі ювелірними та іншими виробами з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння»

12. ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 30.07.1996 № 854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями»

13.ПОСТАНОВА КАБІНЕТУ МІНІСТРІВУКРАЇНИ від 27.12.2008 № 1164 «Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов'язаної з виробництвом, випуском і реалізацією продукції (виконанням робіт, наданням послуг), та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю)»

14. НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ЕКОНОМІКИ ТА З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ від 11.07.2003 № 185 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами

 

 

Про програми розвитку ООН в Україні в рамках проекту "Економічне та соціальне відновлення Донбасу"

Додаток 1

Додаток 2

Щодо правил реєстрації підприємств в Арабській Республіці Єгипет

 

         Департамент економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації повідомляє, що за інформацією  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Міністерство торгівлі та промисловості Арабської Республіки Єгипет прийняло рішення від 2015 № 992 (далі - рішення) щодо правил реєстрації підприємств, які можуть експортувати свою продукцію до Арабської Республіки Єгипет.

         Єгипетський уряд у березні 2016 року презентував офіційний веб-сайт (http://www.goeic.gov.eg/en/index_r.asp), на якому розміщено роз’яснення та вимоги (англійською мовою) щодо он-лайн реєстрації документів підприємств-експортерів, а саме:

 • перелік документів
 • порядок засвідчення та легалізації документів;
 • мова документів;
 • вимоги подання оригіналів документів після он-лайн реєстрації.

         Крім того, з текстом рішення на українській мові можна ознайомитись на веб-сторінці Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за посиланням:

http://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA&id=e14e9795-8386-4eb7-  a157-  81ba30eaa087&title=PovidomlenniaProZminiVZakonodavstvigiptuSchodoPravilRestratsiiEksporteriv.

До уваги суб’єктів господарювання!

Попаснянська районна державна адміністрація повідомляє, що відповідно до п. 3 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28 грудня 2014 року № 71-VIII у 2015 та 2016 роках перевірки підприємств, установ та організацій, фізичних осіб-підприємців з обсягом доходу до 20 мільйонів гривень за попередній календарний рік контролюючими органами здійснюються виключно з дозволу Кабінету Міністрів України, за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки, згідно з рішенням суду або згідно з вимогами Кримінального процесуального кодексу України.

 

Інформація щодо  конференції «Потреби, можливості та перспективи підприємців Сходу України»

            Управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  повідомляє, що 17 травня 2016 року у місті Слов’янську, Донецької області відбулася конференція на тему: «Потреби, можливості та перспективи підприємців Сходу України» (далі – Конференція), координатором проведення якої виступив Центр міжнародного приватного підприємництва у рамках проекту USAID «Українська ініціатива зміцнення громадської довіри».

Конференція була завершальним етапом проекту «Ми у бізнесі: залучення підприємців у постраждалих від конфлікту громадах», спрямованого на допомогу місцевим підприємцям та внутрішньо переміщеним особам у відновленні, розвитку чи переорієнтації бізнесу, оптимізації бізнес-процесів, щоб зменшити, наскільки це можливо, залежність від зовнішніх обставин.

У рамках проекту Центром міжнародного приватного підприємництва було проведено навчання підприємців пілотних міст проекту (м. Бердянськ Запорізької обл., м. Першотравенськ Дніпропетровської обл., м. Сватове і        м. Кремінна Луганської обл., м. Лозова Харківської обл. та м. Слов’янськ Донецької обл.) з розробки бізнес-планів, а також надано експертний супровід для підготовки бізнес-планів під конкретні бізнес-ідеї.

З матеріалами Конференції (фотозвіт, програма заходу та презентації доповідачів) можна ознайомитись на веб-сторінці «Національна платформа малого та середнього бізнесу» (http://platforma-msb.org/pidpryyemtsi-shodu-ochikuyut-pokrashhennya-sytuatsiyi-v-najblyzhchi-dva-roky/).

 

 

Що робити, якщо до Вас прийшли з перевіркою

за посиланням: http://www.dkrp.gov.ua/info/1684

Наявність вільних нежилих приміщень державної та комунальної власності станом  на 01.04.2016 року по Попаснянському району

Адреса вільного нежилого приміщення

Форма власності

Загальна площа, м2

Загальна характеристика приміщення

Назва структури, яка надає інформацію про вільні приміщення, її контактні дані

1

2

3

4

5

93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. Гагаріна, 14

державна

482,5

Промислова будівля №6 (Банно-пральний комбінат) - стан незадовільний

ДП "Первомайськвугілля", e-mail: pervugol@ukr.net

93292, Луганська обл., м. Гірське, вул. Дружби, буд.21

державна

1739,1

Двоповерхова будівля, каркас- з/б колони, стіни - з/бетонні панелі,  перекриття і дах  - з/бетонні плити, покрівля м'яка рулонна(толева), потребує капремонту

ДП "Первомайськвугілля", e-mail: pervugol@ukr.net

93295, Луганська обл., м. Золоте, вул. Луначарського, 9

державна

303,7

Одноповерхова нежитлова будівля, введена в експлуатацію в 1966 р., відсутні опалення, водопровод, телефонний зв'язок, потребує капітального ремонту, перегородки з каменю, покриття залізобетонне.

ДП "Первомайськвугілля", e-mail: pervugol@ukr.net

93295, Луганська обл., м. Золоте, вул. Луначарського, 1

державна

720

Двоповерхове нежитлове  приміщення,  відсутні опалення, електропостачання, водовідведення, телефонний зв'язок, спецефічне устаткування, потребує капремонту. Фундамент залізобетонний, стіни цеглові, перекриття із залізобетонних плит, підлога бетонна.

ДП "Первомайськвугілля", e-mail: pervugol@ukr.net

Луганська обл., смт Тошківка

державна

1645

Знаходиться в зруйновапному стані. Документи підготовлені для списання приміщень

ДП "Первомайськвугілля", e-mail: pervugol@ukr.net

Луганська обл., смт Тошківка, вул Челюскіна, 12

державна

636

Знаходиться в аварійному стані. Документи підготовлені для списання приміщень

ДП "Первомайськвугілля", e-mail: pervugol@ukr.net

Луганська обл., смт Тошківка, вул Леніна, 2

державна

212

Знаходиться в аварійному стані. Документи підготовлені для списання приміщень

ДП "Первомайськвугілля", e-mail: pervugol@ukr.net

Луганська область Попаснянський район, смт Тошківка, вул Леніна, 5

державна

1331

Знаходиться в аварійному стані. Документи підготовлені для списання приміщень

ДП "Первомайськвугілля", e-mail: pervugol@ukr.net

Луганська область Попаснянський район ,м.Гірське вул.Центральна(Совєтська) № 3   другий поверх

державна

179,9

приміщення розташовані на 2 поверсі двоповерхової будівлі. Приміщення без опалення, потребують поточного та капітального ремонтів, покрівля шиферна, у задовільному стані, потрібен ремонт фасаду.

Гірська міська рада, e-mail: gorsk_ispolkom@ukr.net

Луганська область Попаснянський район, м.Гірське вул.Українська ( Крупська) №  9

державна

124

Будівля потребує  ремонту і поточного , і капітального.Знаходиться біля ринку, має 2 виходу із будівлі, велика площа біля будівлі.

Гірська міська рада, e-mail: gorsk_ispolkom@ukr.net

Луганська область Попаснянський район, м.Золоте, вул.Петровського,51а

комунальна

1019,3

Приміщення одноповерхове, довгий час не використовувалося за призначенням та потребує капітального ремонту

Золотівська міська рада,  e-mail: zikinfo111@ukr.net

Луганська область Попаснянський район, м.Золоте, кв.Сонячний,8а

комунальна

90,5

Приміщення знаходиться на другому поверху адміністративної будівлі, без окремого входу  у задовільному стані 

Золотівська міська рада,  e-mail: zikinfo111@ukr.net

Луганська область Попаснянський район, сел. Новотошківське, вул. Партизанська, буд. 8

комунальна

1240

приміщення знаходиться в аварійному стані

Військово-цивільна адміністрація сел. Новотошківське та сел. Жолобок, e-mail:  novotoskrada@ukr.net

Луганська область Попаснянський район, сел. Новотошківське, вул. Партизанська, буд. 10

комунальна

1850

приміщення знаходиться в аварійному стані

Військово-цивільна адміністрація сел. Новотошківське та сел. Жолобок, e-mail:  novotoskrada@ukr.net

Луганська область Попаснянський район, сел. Новотошківське, вул. Партизанська, буд. 7а

комунальна

760

приміщення знаходиться в аварійному стані

Військово-цивільна адміністрація сел. Новотошківське та сел. Жолобок, e-mail:  novotoskrada@ukr.net

Луганська область Попаснянський район, смт Тошківка, вул. Леніна,15

комунальна

55,4

Вимагає ремонту

Тошківська селищна рада, e-mail: is.toshkovka@yandex.ua 

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Первомайська    48

Комунальна

17,4

Вбудоване нежитлове приміщення

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Первомайська    58

Комунальна

55,4

Вбудоване нежитлове приміщення

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Первомайська    58

Комунальна

13,3

Вбудоване нежитлове приміщення

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,вул. Челюскіна          53а

Комунальна

141,5

Окреме приміщення

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Первомайська    92а

Комунальна

173,8

Котельня спортзалу

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Первомайська    43в

Комунальна

139

Котельня

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Ціолковського    21

Комунальна

 

Вбудоване нежитлове приміщення

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Миру                  151

Комунальна

132,8

Вбудоване нежитлове приміщення

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Бахмутська           6

Комунальна

40,7

Вбудоване нежитлове приміщення

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Миру                  149

Комунальна

226,9

Бойлерна

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,вул. Миру                  155

Комунальна

 

Бойлерна

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,пл. Героїв                     3

Комунальна

12

Вбудоване нежитлове приміщення

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,пл. Героїв                     3

Комунальна

11,2

Вбудоване нежитлове приміщення

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,пл. Героїв                     3

Комунальна

12,48

Вбудоване нежитлове приміщення

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,вул. К.Партизан         23

Комунальна

89,3

Окреме приміщення

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,вул. Склозаводська     7

Комунальна

7,9

Вбудоване нежилове приміщення

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,вул. Донецька             6 д

Комунальна

296,9

Котельня

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,вул. Первомайська     63

Комунальна

50,2

Нежитлове приміщення

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна,вул. Спортивна           3а

Комунальна

149,6

Нежитлове приміщення (Котельная)

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Сонячна,            35д

Комунальна

380

Котельня

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Миронівська      4в

Комунальна

297,2

Котельня

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул. Оседача              14б

Комунальна

260,6

Котельня

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Луганська область, Попаснянський район, м. Попасна, вул.Бахмутська           6

Комунальна

13,3

Вбудоване нежитлове приміщення

Попаснянське КП «СКП»           e-mail:pkpckp@mail.ua

Всього вільних нежилих приміщень: 39

Всього  загальна площа: 14909,9 м2

 

Про хід виконання  Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Попаснянському районі  за І квартал  2016 року

                На виконання листа Луганської обласної державної адміністрації №3/31-828 від 25.02.2016 Попаснянська районна державна адміністрація надає інформацію щодо реалізації районної цільової програми «Залучення інвестицій, розвиток та підтримка малого і середнього підприємництва в Попаснянському районі  Луганської області  на 2016-2018 роки».

               Програма розроблена на виконання Закону України від 22.03.2012 № 4618-VI «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» та розпорядження голови обласної військово-цивільної адміністрації від 01 березня 2016 року №84 «Про затвердження Регіональної цільової програми «Залучення інвестицій, розвитку та підтримки малого і середнього підприємництва в Луганській області на 2016-2017 роки»».

              Підготовку Програми здійснено з урахуванням положень Законів України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», з урахуванням Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації регіональних та місцевих програм розвитку малого і середнього підприємництва, затверджених наказом Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 18.09.2012 року № 44.

       Програма затверджена рішенням сесії Попаснянської районної ради № 51/8 від 18.02.2016. Районною робочою групою з питань сприяння розвитку малого підприємництва 13.01.2016 проведено  засідання  з порядком денним:

 1. Про хід виконання районної програми розвитку та підтримки малого і середнього  підприємництва  за IV кварталі 2015 року.
 2. Обговорення проекту регуляторного акту розпорядження голови райдержадміністрції – керівника районної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Положення про впровадження та експлуатацію в Попаснянському районі пілотного проекту «Система електронних закупівель».                                                         

        Розпорядженням голови райдержадміністрації від 10.06.2005 №288 «Про створення робочої групи із прискореного перегляду регуляторних актів» створена робоча група та затверджено положення. Засідання робочої групи із прискореного перегляду регуляторних  актів проводяться щоквартально.

        На засіданні робочої групи із прискореного перегляду регуляторних  актів від 28.03.2016р. здійснено перегляд розпоряджень голови райдержадміністрації. В І кварталі п.р. прийнято 1 регуляторний акт – розпорядження голови райдержадміністрції – керівника районної військово-цивільної адміністрації «Про затвердження Положення про впровадження та експлуатацію в Попаснянському районі пілотного проекту «Система електронних закупівель», проведено 1 базове відстеження.

       Органами місцевого самоврядування району протягом I кварталу п.р. прийнято  2 регуляторних акта  та проведено 3  відстеження  результативності регуляторних актів.

       З метою підтримки та розвитку підприємництва районним центром зайнятості з початку року проведено 3 семінари з орієнтації на підприємницьку діяльність, 1 Презентації професії: «продавець продовольчих товарів».

            З початку року суб’єктам господарювання передано в оренду 26 приміщень загальною площею 2589,59 кв.м.

          З метою розвитку малого підприємництва на селі, надається  інформаційно–консультаційна допомога спеціалістами управління агропромислового розвитку  райдержадміністрації з питань: придбання насіння (якісних сортів), мінеральних добрив, палива та інших товарно-матеріальних цінностей; оформлення кредитних ресурсів в комерційних банках; розвитку галузі тваринництва тобто придбання племінного молодняку.

            18 лютого 2016 року в Попаснянській райдержадміністрації відбулася нарада з представниками малого та середнього бізнесу району. В нараді прийняли участь представники Попаснянського районного центру зайнятості, Первомайської об’єднаної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Луганській області, Пенсійного фонду України в Попаснянському районі та відділів і управлінь  райдержадміністрації.

            У вступному слові Микола Ханатов висловив подяку суб’єктам підприємницької діяльності, які в скрутний для району час продовжували свою роботу по забезпеченню населення району товарами першої необхідності. Нарада пройшла у конструктивній теплій атмосфері. Майже всі учасники наради прийняли участь у обговоренні питань, які стосуються  життєдіяльності населених пунктів району.

              Для оперативного вирішення актуальних питань, які стосуються підприємницької діяльності, в районі триває робота «гарячої лінії» для підприємців, яка утворена при управлінні економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. Відповідальною особою призначено начальника відділу розвитку підприємництва і ринкових відносин Помазаному  І.А. З початку року від підприємців надійшло 41 звернення, на які було надано роз’яснення згідно чинного законодавства.

            Продовжує діяльність Центр надання адміністративних послуг.  За I квартал  2016 року Центром прийнято 754 заяви на отримання адміністративних послуг, надано 715 адміністративних послуг. З загальної кількості звернень 687 або 91,1% складають адміністративні послуги, суб’єктом надання яких є відділ Держземагентства у Попаснянському  районі; 62 або 8,2% – послуги районного відділу міграційної служби; 1 або 0,1% - послуга відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації; 4 звернення  (0,6) – служби у справах дітей  райдержадміністрації  та 196 консультацій.

 

Інформація про передбачену законодавством України відповідальність за незаконне переміщення вантажів(товарів) через лінію розмежування сторін
Кодекс України про адміністративні правопорушення

Стаття 164. Порушення порядку провадження господарської діяльності

Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню відповідно до закону, чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу, іншого документа дозвільного характеру, якщо його одержання передбачене законом (крім випадків застосування принципу мовчазної згоди), - тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або пов'язані з отриманням доходу у великих розмірах, - тягнуть за собою накладення штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

Надання суб'єктом господарювання дозвільному органу або адміністратору недостовірної інформації щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства - тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Примітка. Отримання доходу у великих розмірах має місце, коли його сума у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Кримінальний кодекс України

Стаття 204. Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів

1. Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, тютюнових виробів або інших підакцизних товарів, - караються штрафом від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

2. Незаконне виготовлення алкогольних напоїв, тютюнових виробів або інших підакцизних товарів, шляхом відкриття підпільних цехів або з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів, або вчинене особою, яка раніше була засуджена за цією статтею, - карається штрафом від трьох тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3. Незаконне виготовлення товарів, зазначених у частинах першій або другій цієї статті, з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров'я людей, а так само незаконний збут таких товарів, що призвело до отруєння людей чи інших тяжких наслідків, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

Стаття 332-1. Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї

1. Порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї з метою заподіяння шкоди інтересам держави - караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той самий строк.

2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або службовою особою з використанням службового становища, - караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені організованою групою, - караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

До уваги суб’єктів господарської діяльності!

На підставі останніх змін до Тимчасового порядку контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів (товарів) через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей, затвердженого наказом першого заступника керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України (керівника Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей) від 12.06.2015 № 415ог, у пункті 8 виключено абзац, яким було передбачено формування Переліку суб’єктів господарювання, яким пропонується надати дозвіл для переміщення вантажів (товарів) до території вздовж лінії зіткнення між блокпостами першого та другого рубежів, на підставі розпорядження обласної військово-цивільної адміністрації та ведення журналу реєстрації таких розпоряджень.
          З повним текстом Тимчасового порядку контролю можна ознайомитися за посиланням:

http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article…

 

На сесії районної ради, яка відбулася 18 лютого 2016 року, була затверджена районна цільова  програма «Залучення інвестицій, розвиток та підтримки малого і середнього  підприємництва в Попаснянському районі Луганської області  на 2016-2018 роки». Детальніше з нею можна ознайомитись за посиланням Програма

Інформація

про хід виконання  Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Попаснянському районі  за ІV квартал 2015 року

      Програма  розвитку малого та середнього підприємництва в Попаснянському  районі на 2013-2015 роки є одним із важливих інструментів реалізації державної підтримки малого підприємництва, активної регіональної політики, політики зайнятості населення та інвестиційно-інноваційної стратегії держави. Програма відображає систему цілей, завдань, цільових показників і комплексу заходів спрямованих на створення правових, фінансових, соціально-економічних, організаційно-господарських та інших умов розвитку малого підприємництва в регіоні, підвищення його конкурентоспроможності.

      Програма розроблена на виконання Закону України від 22.03.2012 №4618-VI «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 березня 2007 року №293 «Про затвердження Порядку розробки  регіональних  цільових програм, фінансування, моніторингу та звітності про їх виконання».

      Підготовку Програми здійснено з урахуванням положень Законів України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва», «Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, інших програмних, законодавчих та нормативно-правових документів щодо регулювання та розвитку підприємництва, а також Методичних рекомендацій щодо формування і реалізації регіональних та місцевих програм розвитку малого і середнього підприємництва, затверджених наказом Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва від 18 вересня 2012 року №44.

       Програма затверджена рішенням сесії Попаснянської районної ради від 25.02.2013р. № 27/3.

       Районною робочою групою з питань сприяння розвитку малого підприємництва 14.12.2015 проведено  засідання  з порядком денним:

 1. Про хід виконання районної програми розвитку та підтримки малого і середнього  підприємництва  за IIІ квартал 2015 року.
 2. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016   рік.

        Розпорядженням голови райдержадміністрації від 10.06.2005 №288 «Про створення робочої групи із прискореного перегляду регуляторних актів» створена робоча група та затверджено положення. Засідання робочої групи із прискореного перегляду регуляторних  актів проводяться щоквартально.

        На засіданні робочої групи із прискореного перегляду регуляторних  актів від 31.12.2015р. здійснено перегляд розпоряджень голови райдержадміністрації. За IV квартал 2015 року було прийнято 167 розпоряджень голови райдержадміністрації ( з почату року - 433). Всі прийняті розпорядження не носять характер регуляторного акту.

              Органами місцевого самоврядування району протягом IV кварталу п.р. не прийнято  регуляторних актів (з почату року прийнято  - 11) та проведено 1  відстеження  результативності регуляторних актів ( з почату року – 14).

             З метою підтримки та розвитку підприємництва районним центром зайнятості з початку року проведено 7 семінарів з орієнтації на підприємницьку діяльність, 7 Презентації професії: «манікюрник»,  «перукар», «електрогазозварник», «слюсар з ремонту рухомого складу».  

            З початку року суб’єктам господарювання передано в оренду 28 приміщень загальною площею 2390,0 м.

З метою розвитку малого підприємництва на селі, надається  інформаційно–консультаційна допомога спеціалістами управління агропромислового розвитку  райдержадміністрації з питань: придбання насіння (якісних сортів), мінеральних добрив, палива та інших товарно-матеріальних цінностей; оформлення кредитних ресурсів в комерційних банках; розвитку галузі тваринництва тобто придбання племінного молодняку.

Для оперативного вирішення актуальних питань, які стосуються підприємницької діяльності, в районі триває робота «гарячої лінії» для підприємців, яка утворена при управлінні економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. Відповідальною особою призначено начальника відділу розвитку підприємництва і ринкових відносин Помазаному  І.А. З початку року від підприємців надійшло 68 звернень (протягом ІV кварталу  – 18), на які було надано роз’яснення.

            Продовжує діяльність Центр надання адміністративних послуг.  За 2015 рік через ЦНАП  надано 1436  адміністративних послуг  та  664 консультацій.

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2
Попаснянська районна державна адміністрація
93300, Україна, м. Попасна, пл.Леніна, 2
Тел. (06474) 3-16-44, факс 3-16-44
Веб-сайт: http://pps.loga.gov.ua
E-mail: poek@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.pps.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Попаснянська РДА