Сьогодні: субота, 21 вересня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи схвалюєте Ви Мирний план Президента України?

Так (0%)


Ні (0%)


Є зауваження (0%)


Проголосувало: 0
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Попаснянська РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Освіта та наука

Літнє оздоровлення продовжується

 

     На підставі розпорядження керівника військово – цівільної адміністрації – голови  РДА від 28.07.2015 року сьомого серпня відділ освіти направляє 35 дітей на оздоровлення та відпочинок у дитячий оздоровчий заклад «Лісовий берег» Житомирської області.

     Відпочинок відбудеться на безоплатній основі з 8 по 28 серпня. Супроводжувати дітей будуть вчителі Тошківського НВК «ДНЗ –ЗНЗ» №22 Родніна Валентина Вікторівна, Губіна Ірина Іванівна та керівник гуртка БДЮТ Зеленська Анастасія Володимирівна.

    Восьмого серпня 2015 року планується поїздка до оздоровчого закладу «Лісовий» с. Скоморохи Бучацького району Тернопільської області. Передбачається фізкультурно-оздоровча робота, культурно-масові заходи та заходи щодо навчання гігієнічним принципам збереження здоров'я. Можливість відпочити мають 15 учнів. Відповідальність  за їх життя та здоров'я буде покладено на вчителів Новоіванівської ЗОШ І-ІІ ст. Романенко Максима Олександровича та Писарєву Людмилу Володимирівну. Бажаємо дітям добре відпочити!

 

 

ПІДПИСАНО МЕМОРАНДУМ ПРО ПАРТНЕРСТВО ТА СПІВПРАЦЮ МІЖ УПРАВЛІННЯМ ОСВІТИ І НАУКИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВІДДЛОМ ОСВІТИ ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

З 17 по 21 липня цього року, за сприяння Департаменту освіти і науки Київської ОДА  група директорів та керівників профспілкових комітетів загальноосвітніх закладів Попаснянського району на чолі з начальником відділу освіти Попаснянської РДА М.А. Донцовою взяла участь у проведенні спільного семінару – навчання педагогічних працівників Київської області та Попаснянського району, що відбувся у містах Києві та Біла Церква.

В ході семінару освітяни Попаснянщіни, разом зі своїми київськими колегами провели низку «круглих столів» з питання обміну досвідом, розробці спільних рішень у відповідь на спільні проблеми в освітніх системах та оглянули деякі навчальні заклади, що підпорядковані управлінню освіти і науки Білоцерківської міської ради.

За результатами проведеного семінару, 20 липня цього року між управлінням освіти і науки Білоцерківської міської ради та відділом освіти Попаснянської РДА було підписано меморандум про партнерство та співпрацю, у якому сторони, зокрема, домовились здійснювати обмін інформацією про освітні системи, плани та програми, забезпечувати розвиток двосторонніх зв’язків між закладами освіти, проводити експериментальні дослідження, реалізовувати спільні навчальні та виховні проекти. Також сторони домовились про співпрацю та взаємну допомогу у вирішенні ще низки важливих питань.

20.07.2015 року на базі Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №2 Попаснянської районної ради Луганської області» відбувся семінар з практичними психологами та вихователями «В країні обдарованої дитини».

Протягом червня  та липня 2015 року діти Попаснянського району отримали запрошення до оздоровчих таборів Волинської області. Протягом відпочинку діти познайомилися з природою Волині,побували на різноманітних екскурсіях де узнали багато цікавих історій про славетних козаків їх традиції та побут. Побували у княжому замку Люберта (м.Луцьк).

Відпочинком та оздоровленням діти та батьки були задоволенні й висловлюють  подяку всім хто організував цю чудову подорож та відпочинок.

Протягом літньої оздоровчої компанії 2015 р. шкільними практичними психологами велась корекційна робота у пришкільних таборах на базі Золотівської багатопрофільної гімназії, Гірської багатопрофільної гімназії, Попаснянської ЗОШ №25, Попаснянської ЗОШ №21 з подолання наслідків психотравмующих подій. Корекційною роботою були охоплені 125 дитини. 

Золотівська багатопрофільна гімназія, пришкільний табір «Райдужна країна» 

Корекційні заняття в таборі проводить практичний психолог Жадік І.Ю. 

Гірська багатопрофільна гімназія пришкільний табір «Веселка» Корекційні заняття в таборі проводить практичний психолог Романенко Л.Д. 

Попаснянська ЗОШ І-ІІІ ст.№25 пришкільний табір «Барвинок» Корекційні заняття в таборі проводить практичний психолог Лізанець О.В.

a

18.06.2015 в пришкольному таборі "Веселка" було проведено день краси. Жителі нашого табору вчилися бачити красу природи, красу навколо себе та власну красу. Допомагали їм у цьому вихователі цікавими історіями та завданнями. 2. Щоб бути сильними та здоровими треба постійно займатися фізичними вправами. Тому 18.06.2015 у таборі «Веселка» знову провели невеличкі змагання та естафети. 3. Розум теж треба тримати в тонусі. Тому цікаві завдання та логічні вправи від Романенко Л.Д. теж дуже сподобались дітлахам.

 

 

Врачи без границ

В пришкольный лагерь «Солнышко» Нижненского УВК № 36 заглянули гости: психологи Ткаченко Максим Юрьевич и Горбачева Анастасия Сергеевна. Началось знакомство с коллективной игры: и пошел мяч по кругу – дети и взрослые представляли себя.

Фильм «Ужасные вещи случаются» поведал о страхах и переживаниях Енота. А психологи Максим и Настя в непринужденной беседе с детьми раскрывали причины переживаний детей и пути их преодоления.

Эмоциональной разрядкой стали игры «Австралийский дождь», «Рука дружбы»,  «Искорка дружбы».

«Врачи без границ»  настроили воспитанников  пришкольного лагеря «Солнышко» на позитивное восприятие жизни, подарили радость общения    

 

 

 

Інструктивно-методична нарада завідуючих ДНЗ Попаснянського району.

17.06.2015р. в залі засідань Попаснянської райдержадміністрації відбулась чергова  інструктивно-методична нарада завідуючих ДНЗ Попаснянського району. На засіданні були присутні начальник відділу освіти Донцова М.А., спеціалісти відділу освіти та КУ «Попаснянський РМЦ» , завідуючі дошкільними установами району.

Порядок денний наради включив в себе розгляд наступних питань:

-          Проведення літньої оздоровчої кампанії в ДНЗ району.

-          Підготовка до нового  2015-2016 навчального року. Ознайомлення з методичними рекомендаціями МОНУ лист від 20.05.2015р. №1/9-249 «Щодо організації освітньої роботи в ДНЗ освіти».

-          Підготовка до роботи  дошкільних установ до роботи в осінньо-зимовий період.

-          Кадровий склад  працівників станом на 01.06.2015р.

-          Особливості роботи  з контингентом дітей з особливими потребами.

-          Особливості планування навчально-виховного процесу  вихователями ДНЗ підчас літньої оздоровчої кампанії.

-          Методичні рекомендації щодо укладання річного  плану роботи ДНЗ на 2015-2016н.р.

-          Участь вихователів в заходах з підвищення фахового рівня працівників ДНЗ району. Конкурс «Найкращій буклет сільського ДНЗ»,  всеукраїнський фестиваль-огляд «Україна – рідний край».

 

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ  ПОПАСНЯНСЬКОЇ  РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

_04.06.2015 р.                                                                                      № __29_-Н

 

Про рівень навчальних досягнень учнів

4-х класів загальноосвітніх закладів району

з української мови, українського читання,

математики за результатами державної підсумкової

атестації за  2014-2015 навчальний рік

 

 

         З метою впровадження Державного стандарту початкової, базової та повної  загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2011р. № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти», на виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 11.05.2011 № 430 «Про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2011р. № 462», наказу відділу освіти Попаснянської РДА від 14.04.2015р. № 13-Н «Про порядок організованого закінчення 2014/2015 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Попаснянського району»  є необхідність проаналізувати результати державної підсумкової атестації випускників 4-х класів загальноосвітніх закладів Попаснянського району 2014-2015 навчального року.

         Протягом 12-21 травня 2015р. у 28 загальноосвітніх навчальних закладах району проходила державна підсумкова атестація за розкладом затвердженим директором закладу, яку проводила атестаційна комісія створена у кожному закладі. У Золотарівській ЗОШ та Троїцькій ЗОШ державна атестація в 4-му класі не проходила у зв’язку із відсутністю контингенту.  Із 257 учнів атестацію проходили 256 учнів (один учень Попаснянської ЗОШ № 24 звільнений від ДПА за станом здоров’я). Учні виявили навчальні досягнення на низькому, середньому, достатньому і високому рівнях. Якість навчальних досягнень у середньому по району становить  77%, по навчальним предметам (додаток № 1) відповідно:

-         українська мова – 77%;

-         математика – 74%;

-         українське читання – 81%.

Середній показник високого рівня проходження учнями 4-го класу державної підсумкової атестації з  навчальних предметів становить:

-         українська мова – 34% (додаток № 2);

-         українське читання – 46% (додаток № 4);

-         математика – 37% (додаток № 3).

Найвищий показник   високого рівня з української мови, який значно перевищує середній показник (34%), склали   учні: Новотошківський НВК № 10 -100%, Оріхівська ЗОШ- 100%, Нижнєнський НВК № 35- 66%, Золотівська ЗОШ № 14 – 60%, Попаснянська ЗОШ № 25 – 57%, Мирнодолинська ЗОШ – 50%;  з українського читання, який перевищує середній показник (46%), значно перевищили  учні Мирнодолинської ЗОШ - 100%, Новотошківського НВК № 10-100%, Попаснянської ЗОШ № 25 – 90%, Нижнєнського НВК №36 -90%,  Попаснянської ЗОШ № 1 – 71%, Нижнєнського НВК № 35 – 66%, Золотівської ЗОШ № 14 – 60%;  з математики відповідний середній показник складає 37%, який значно перевищує у загальноосвітніх закладах:  Новотошківський НВК № 10 -100%, Оріхівська ЗОШ- 100%, Гірська ЗОШ І-ІІ ст. № 15-60%, Золотівська ЗОШ № 14 – 60%.

 Але є негативні факти проходження державної атестації учнями на низькому рівні. Їх процент достатньо низький і випадки поодинокі. Необхідно звернути на них увагу та опрацювати з метою недопущення та підвищення рівня досягнень школярів. Початковий рівень  у середньому по району не перевищує 2%, але в наявності учнів наступних закладів:

-         Попаснянська ЗОШ № 21 – 1 учень – українська мова;

-         Золотівська ЗОШ № 5 – 1 учень – українська мова;

-         Попаснянській ЗОШ № 24 – 3 учні - математика;

-         Золотівська ЗОШ № 5 – 1 учень -математика

З метою аналізу рівня умінь, навичок школярів з предметів було проаналізовано і роботу вчителів та адміністрації закладів району. З наведених таблиць показано що якість знань учнів достатньо висока, але необхідно звернути увагу на індивідуальну роботу вчителів з учнями щодо недопущення проходження державної атестації на низькому рівні.  Адміністраціям закладів освіти району необхідно більш  відповідально ставитися до організації контролю за  рівнем навчальних досягнень учнів та якістю викладання вчителів на протязі навчального року. Враховуючи вищезазначене,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Директорам загальноосвітніх закладів Попаснянського району:

1.1.Проаналізувати результати державної підсумкової атестації учнів 4-х класів та порівняти їх з результатами навчальних досягнень за 2014-2015 навчальний рік.

1.2.Розглянути аналіз результатів на шкільному методичному об’єднанні вчителів початкових класів та запланувати заходи щодо  подолання недоліків  з метою недопущення їх в майбутньому.

1.3.Сприяти стимулюванню щодо підвищення якості знань учнів та підвищення умов для надання якісних освітніх послуг. Активно застосовувати різноманітні форми підвищення мотивації учнів до навчання, індивідуальну роботу з кожним учнем.

1.4.Виявити зв'язок між рівнем навчальних досягнень з державної підсумкової атестації випускників і якістю викладання предметів з метою аналізу рівня навчальних досягнень.

1.5.Здійснювати контроль за рівнем навчальних досягнень школярів з предметів державної підсумкової атестації, підводити підсумки та приймати управлінські рішення.

1.6.Вивчити систему роботу вчителів початкових класів  з метою вироблення єдиних підходів до оцінювання рівня навчальних досягнень учнів протягом навчального року і під час державної підсумкової атестації.

1.7.Залучати вчителів початкових класів до ведення систематичного обліку прогалин у знаннях, уміннях, навичках учнів з предметів, до проведення індивідуальних занять з учнями, які працюють на початковому рівні.

2. Заступнику начальника відділу освіти  Шулік В.В.:

2.1.Щорічно підводити підсумки за результатами рівня навчальних досягнень учнів з предметів державної підсумкової атестації 4-х класів по району та доводити інформацію до відома директорів загальноосвітніх закладів.

2.2.На нараді директорів довести зміст цього наказу до їх відома.

3.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти                                                                 М.А.Донцова

 

                                                                                                          Додаток № 1 до наказу відділу освіти від __04.06.2015  №_29_-Н___

 

Якість знань за результатами проходження ДПА випускниками 4-х класів

загальноосвітніх закладів Попаснянського  району у 2014-2015 навчальному році.

 

№ з/п

Назва загальноосвітнього навчального закладу

Показник якості знань ДПА %

Середній показник якості знань ДПА %

українська мова %

математика %

українське читання %

1.

Попаснянська ЗОШ № 25

86

79

100

88%

2.

Попаснянська ЗОШ № 24

71

65

71

69%

3.

Попаснянська ЗОШ № 21

79

79

71

76%

4.

Попаснянська ЗОШ № 1

100

100

100

100%

5.

Попаснянська гімназія № 20

69

31

77

59%

6.

Попаснянська ЗОШ № 27

80

100

80

87%

7.

Білогорівська ЗОШ

80

80

60

73%

8.

Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

67

67

77

70%

9.

Врубівська ЗОШ

64

72

64

67%

10.

Мирнодолинська ЗОШ

100

100

100

100%

11.

ЗОШ с.Лисичанського

86

57

86

76%

12.

Троїцька ЗОШ

-

-

-

-

13.

Комишуваська ЗОШ І-ІІ ст.

86

71

71

76%

14.

Вовчоярівська ЗОШ

88

88

75

84%

15.

Новоіванівська ЗОШ

80

80

80

80%

16.

Золотарівська ЗОШ

-

-

-

 

17.

Оріхівська ЗОШ

100

100

100

100%

18.

Шипилівська ЗОШ

75

75

75

75%

19.

Гірська гімназія

86

84

86

85%

20.

Гірська ЗОШ І-ІІ ст. № 15

60

100

100

87%

21.

Золотівська  гімназія

67

67

78

71%

22.

Золотівська ЗОШ № 4

85

85

92

87%

23.

Золотівська ЗОШ № 5

70

60

85

72%

24.

Золотівська ЗОШ № 7

80

80

80

80%

25.

Золотівська ЗОШ № 14

100

100

80

93%

26.

Нижнєнський НВК № 35

100

100

100

100%

27.

Нижнєнський НВК № 36

80

70

100

83%

28.

Тошківська ЗОШ І-ІІ ст. № 23

50

50

100

67%

29.

Тошківський НВК

50

71

43

55%

30.

Новотошківський НВК № 10

100

100

100

100%

Середній показник якості знань по предметам:

77

74

81

77%

             

                           

Додаток № 2 до наказу відділу освіти від __04.06.2015 №____29__-Н

Результати державної підсумкової атестації учнів 4 класів

загальноосвітніх навчальних закладів Попаснянського району  

з української мови        2014-2015 навчальний рік.

 

Назва ЗНЗ

Загальна кількість учнів  4 класів

Якість знань

%

Рівень навчальних досягнень учнів

(відсоток від загальної кількості учнів)

Високий

Достатній

Середній

Початковий

кількість

%

кількість

%

кількість

%

кількість

%

Попаснянська ЗОШ № 25

14

86

8

57

4

29

2

14

0

0

Попаснянська ЗОШ № 24

15/14

71

5

35

5

36

4

29

0

0

Попаснянська ЗОШ № 21

14

79

5

36

6

43

2

14

1

7

Попаснянська ЗОШ № 1

7

100

2

29

5

71

0

0

0

0

Попаснянська гімназія № 20

13

69

3

23

6

46

4

31

0

0

Попаснянська ЗОШ № 27

5

80

1

20

3

60

1

20

0

0

Білогорівська ЗОШ

5

80

2

40

2

40

1

20

0

0

Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

67

4

44

2

23

3

33

0

0

Врубівська ЗОШ

11

64

5

46

2

18

4

36

0

0

Мирнодолинська ЗОШ

2

100

1

50

1

50

0

0

0

0

ЗОШ с.Лисичанського

7

86

3

43

3

43

1

14

0

0

Троїцька ЗОШ

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Комишуваська ЗОШ І-ІІ ст.

7

86

1

14

5

72

1

14

0

0

Вовчоярівська ЗОШ

8

88

0

0

7

88

1

12

0

0

Новоіванівська ЗОШ

5

80

2

40

2

40

1

20

0

0

Золотарівська ЗОШ

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Оріхівська ЗОШ

1

100

1

100

0

0

0

0

0

0

Шипилівська ЗОШ

4

75

1

25

2

50

1

25

0

0

Гірська гімназія

37

86

16

43

16

43

5

14

0

0

Гірська ЗОШ І-ІІ ст. № 15

5

60

1

20

2

40

2

40

0

0

Золотівська  гімназія

9

67

4

45

2

22

3

33

0

0

Золотівська ЗОШ № 4

13

85

3

23

8

62

2

15

0

0

Золотівська ЗОШ № 5

20

70

9

45

5

25

5

25

1

5

Золотівська ЗОШ № 7

5

80

0

0

4

80

1

20

0

0

Золотівська ЗОШ № 14

5

100

3

60

2

40

0

0

0

0

Нижнєнський НВК № 35

3

100

2

66

1

34

0

0

0

0

Нижнєнський НВК № 36

10

80

1

10

7

70

2

20

0

0

Тошківська ЗОШ І-ІІ ст. № 23

8

50

2

25

2

25

4

50

0

0

Тошківський НВК

14

50

2

14

5

36

7

50

0

0

Новотошківський НВК № 10

1

100

1

100

0

0

0

0

0

0

Всього:

257/256

77

88

34

109

43

57

22

2

1

                                                                                               

                                                                                                                                       Додаток № 3 до наказу відділу освіти від _04_.06.2015 №__29__-Н

Результати державної підсумкової атестації учнів 4 класів

загальноосвітніх навчальних закладів Попаснянського району  

з математики    2014-2015 навчальний рік.

 

Назва ЗНЗ

Загальна кількість учнів  4 класів

Якість знань

%

Рівень навчальних досягнень учнів

(відсоток від загальної кількості учнів)

Високий

Достатній

Середній

Початковий

кількість

%

Кількість

%

кількість

%

кількість

%

Попаснянська ЗОШ № 25

14

79

8

58

3

21

3

21

0

0

Попаснянська ЗОШ № 24

15/14

65

5

36

4

29

2

14

3

21

Попаснянська ЗОШ № 21

14

79

5

36

6

43

3

21

0

0

Попаснянська ЗОШ № 1

7

100

4

57

3

43

0

0

0

0

Попаснянська гімназія № 20

13

31

3

23

1

8

9

69

0

0

Попаснянська ЗОШ № 27

5

100

1

20

4

80

0

0

0

0

Білогорівська ЗОШ

5

80

1

20

3

60

1

20

0

0

Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

67

4

44

2

23

3

33

0

0

Врубівська ЗОШ

11

72

4

36

4

36

3

28

0

0

Мирнодолинська ЗОШ

2

100

0

0

2

100

0

0

0

0

ЗОШ с.Лисичанського

7

57

3

43

1

14

3

43

0

0

Троїцька ЗОШ

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Комишуваська ЗОШ І-ІІ ст.

7

71

4

57

1

14

2

29

0

0

Вовчоярівська ЗОШ

8

88

2

25

5

63

1

12

0

0

Новоіванівська ЗОШ

5

80

1

20

3

60

1

20

0

0

Золотарівська ЗОШ

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Оріхівська ЗОШ

1

100

1

100

0

0

0

0

0

0

Шипилівська ЗОШ

4

75

1

25

2

50

1

25

0

0

Гірська гімназія

37

84

19

52

12

32

6

16

0

0

Гірська ЗОШ І-ІІ ст. № 15

5

100

3

60

2

40

0

0

0

0

Золотівська  гімназія

9

67

2

22

4

45

3

33

0

0

Золотівська ЗОШ № 4

13

85

3

23

8

62

2

15

0

0

Золотівська ЗОШ № 5

20

60

5

25

7

35

7

35

1

5

Золотівська ЗОШ № 7

5

80

1

20

3

60

1

20

0

0

Золотівська ЗОШ № 14

5

100

3

60

2

40

0

0

0

0

Нижнєнський НВК № 35

3

100

1

34

2

66

0

0

0

0

Нижнєнський НВК № 36

10

70

5

50

2

20

3

30

0

0

Тошківська ЗОШ І-ІІ ст. № 23

8

50

2

25

2

25

4

50

0

0

Тошківський НВК

14

71

3

21

7

50

4

29

0

0

Новотошківський НВК № 10

1

100

1

100

0

0

0

0

0

0

Всього:

257/256

74

95

37

95

37

62

24

4

2

                          

                                                                                                                                   Додаток № 4 до наказу відділу освіти від _04_.06.2014 №_29____ -Н

Результати державної підсумкової атестації учнів 4 класів

загальноосвітніх навчальних закладів Попаснянського району  

з українського читання         2014-2015 навчальний рік.

 

Назва ЗНЗ

Загальна кількість учнів  4 класів

Якість знань

%

Рівень навчальних досягнень учнів

(відсоток від загальної кількості учнів)

Високий

Достатній

Середній

Початковий

кількість

%

кількість

%

кількість

%

кількість

%

Попаснянська ЗОШ № 25

14

100

10

90

4

10

0

0

0

0

Попаснянська ЗОШ № 24

15/14

71

8

57

2

14

4

29

0

0

Попаснянська ЗОШ № 21

14

71

7

50

3

21

4

29

0

0

Попаснянська ЗОШ № 1

7

100

5

71

2

29

0

0

0

0

Попаснянська гімназія № 20

13

77

5

39

5

38

3

23

0

0

Попаснянська ЗОШ № 27

5

80

1

20

3

60

1

20

0

0

Білогорівська ЗОШ

5

60

1

20

2

40

2

40

0

0

Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

77

4

44

3

33

2

23

0

0

Врубівська ЗОШ

11

64

3

28

4

36

4

36

0

0

Мирнодолинська ЗОШ

2

100

2

100

0

0

0

0

0

0

ЗОШ с.Лисичанського

7

86

3

43

3

43

1

14

0

0

Троїцька ЗОШ

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Комишуваська ЗОШ І-ІІ ст.

7

71

1

14

4

57

2

29

0

0

Вовчоярівська ЗОШ

8

75

2

25

4

50

2

25

0

0

Новоіванівська ЗОШ

5

80

1

20

3

60

1

20

0

0

Золотарівська ЗОШ

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Оріхівська ЗОШ

1

100

0

0

1

100

0

0

0

0

Шипилівська ЗОШ

4

75

2

50

1

25

1

25

0

0

Гірська гімназія

37

86

21

56

11

30

5

14

0

0

Гірська ЗОШ І-ІІ ст..№ 15

5

100

1

20

4

80

0

0

0

0

Золотівська  гімназія

9

78

3

33

4

45

2

22

0

0

Золотівська ЗОШ № 4

13

92

7

54

5

38

1

8

0

0

Золотівська ЗОШ № 5

20

85

10

50

7

35

3

15

0

0

Золотівська ЗОШ № 7

5

80

1

20

3

60

1

20

0

0

Золотівська ЗОШ № 14

5

80

3

60

1

20

1

20

0

0

Нижнєнський НВК № 35

3

100

2

66

1

34

0

0

0

0

Нижнєнський НВК № 36

10

100

9

90

1

10

0

0

0

0

Тошківська ЗОШ І-ІІ ст. № 23

8

100

2

25

6

75

0

0

0

0

Тошківський НВК

14

43

3

22

3

21

8

57

0

0

Новотошківський НВК № 10

1

100

1

100

0

0

0

0

0

0

Всього:

257/256

81

118

46

90

35

48

19

0

0

 

 

16.06.15
Весело та цікаво пройшов у таборі  "Веселка" «День казки» під гаслом «Немає
дитинства без казки». Казка розвиває уяву, фантазію, творчість. Вихователі
вміло підготували незвичну виставу «Ріпка»
 
Кожен день приносить дітям безліч нових вражень. У міській бібліотеці діти з задоволенням приймали участь у казковій вікторині «Моя улюблена казка».
 
Вихователі Петрова Н.А. та Терещенко В.А. провели бесіду «Обережно, гриби». Після чого провели конкурс малюнків «Гриб - боровик».
 
Провели бесіду про Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухою.
 
 
 

Дитячий табор "Веселка" продовжуе свою роботу.

У понеділок 15 червня у дитячому таборі «Веселка» проводився День гумору. Було багато посмішок та веселощів. Діти пригадали смішні випадки зі свого досвіду, інсценізували шкільні смішинки. 

12 червня в пришкільному  таборі « Веселка»  пройшов День талантів. Діти та вихователі отримали велике задоволення від цього свята. У деяких вихованців проявилися несподівані таланти артистів, співаків, організаторів, танцюристів.

Психодиагностика эмоционального состояния детей в лагере. 90% детей позитивно воспринимают 

Брейн –ринг «Украина наш общий дом» . Со счетом 13 – 10 победила команда 1 отряда.

 

 

Курси підвищення кваліфікації 

Відповідно до плану-графіку курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників за денною та заочною формою навчання в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти м. Сєвєродонецьк протягом  2014-2015 навчального року відбулись інтегровані курси ПК. Від Попаснянського району було направлено 95 педагогів, з них – 52 учителя навчались за заочною формою, 43 - за денною формою. За категорією керівники шкіл «Управління сучасною школою: теорія і практика» підвищили кваліфікацію 9 осіб.

 

 

 

Відпочиваємо, розважаємось, змагаємось.

Після спортивних змагань у пришкільному таборі ЗОШ № 21

       Промайнув важкий 2014-2015 навчальний рік. Розпочалися довгоочікувані канікули. З 2 по 19 червня в 11 загальноосвітніх навчальних закладах запрацювали 11 пришкільних таборів.

      Кожного року відкриттю пришкільних таборів передує значна робота по їх безперебійному функціонуванню: перевірка готовності таборів згідно вимог СЕС, оснащення канцелярськими  товарами та медичними  препаратами, спортивним інвентарем, настільними іграми. Але саме головне у плануванні цікавого відпочинку –  це різноманітні заходи, в яких діти проявляють свої здібності, таланти та уміння.

    Так, в пришкільних таборах діти відвідують бібліотеки, де їм надаються цікаві  інтелектуальні ігри та конкурси, заклади культури, де вони грають, співають та танцюють, проводяться спортивні змагання, де хлопчики  та дівчатка змагаються у спритності, сміливості та винахідливості. Також в пришкільних таборах з метою подолання посттравматичних станів у дітей у зв’язку із бойовими діями на території району працюють практичні психологи.

 

 

 

10.06.2015 року у загальноосвітніх закладах Попаснянського  району проходять урочистості з нагоди вручення 179 випускникам 9 класів свідоцтв про базову загальну освіту. 16 з них отримують свідоцтва з відзнакою.  Відпускники мають можливість продовжити навчання у 10 класі, або вступити до вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації. Бажаємо успіхів у подальшому навчанні!!! 

 

 

 

2 червня 2015 року в Гірській багатопрофільній гімназії  розпочав свою роботу пришкільний табір з денним перебуванням «Веселка».  Цей день пройшов під гаслом «Давай знайомитися знову!».

03.06.2015 у нашому таборі відбулось свято. Діти показали свої таланти, співали, розповідали вірші, брали участь у конкурсах. А закінчили свято груповим танцем.

«У здоровому тілі – здоровий дух!» - під таким гаслом 4 червня розпочався день спорту та здоров’я. В цей день відбулися малі олімпійські ігри, шашково-шаховий турнір та свято мильних бульбашок.

05.06.2015 в шкільному таборі «Веселка» відбувся день загадок. Діти з задоволенням відгадували цікаві загадки та приймали участь в молодецьких розвагах «У лабіринті загадок».

8 червня діти вчилися зберігати природу.  В цей день відбувалася екскурсія в природу, конкурс на кращий літній букет, ігри на свіжому повітрі.

9 червня з захопленням пройшов день мистецтва під гаслом: «Проймемо душу прекрасним». Діти приймали участь у конкурсі юних художників «Нехай навколишнє милує око», виготовляли поробки. 

 

 

 

         Останні числа травня 2015 року для випускників 11 класу Гірської багатопрофільної гімназії стали радісними та водночас сумними: 29 травня – Останній дзвоник, 30 травня  - випускний вечір. Наші діти розпрощались з дитинством, отримавши документ про повну загальну освіту.

         Урочисті церемонії вручення атестатів зрілості відбулись в палаці культури «Україна». Випускників вітали батьки, друзі та всі мешканці міста.

         Директор гімназії, Кацинська О.В., вручила 15 атестатів, серед яких два з відмінними оцінками. Випускників привітали виконуючий обов’язки міського голови Невечеря О.М. та інші шановані люди нашого міста. Випускники в знак подяки вчителям за знання, батькам за виховання співали, танцювали, вразили присутніх театром тіней.

         Бажаємо всім дітям, які вступили на дорослий шлях в 2015 році мирного неба та вдячної долі!

      

У рамках відзначення 77-ї річниці утворення Луганської області 6 червня у місті Сєвєродонецьку відбулася низка святкових урочистостей «Луганщина – це Україна!».

Відбулася виставка-презентація міст і районів області та виставка-продаж виробів майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Місто майстрів». Також буде розгорнуто роботу «Спортивного містечка» у програмі якого конкурси на силу та витримку для глядачів, виступи на монобайках, художня гімнастика, східні єдиноборства, армспорт, шаховий турнір, сеанс одночасної гри в шахи, дартс, важка атлетика.

 В урочистих заходах, прийняла участь і делегація Попаснянського району. У складі делегації приймав участь і вчитель фізичної культури Попаснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 21 Попаснянської районної ради Луганської області А.А. Кривобок. Завдяки йому скарбничка нашої команди команда поповнилася медаллю за перше місце з армрестлинга. Вітаємо переможця!!!

Також порадували акробатичними вправами вчитель Золотарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступені Гумін Олександр Іванович та його син Гумін Олександр. 

 

 

Випускний вечір – подія, яка символізує закінчення школи. Він буває лише раз у житті кожної людини. В цей день зустрічаються світлі надії і смуток прощання. Адже приходить час, коли єдина шкільна стежина для всіх випускників розходиться у різні напрями до дорослого самостійного життя.
          Позаду залишилися протоптана стежина до шкільного порогу і до болю знайома мелодія шкільного дзвінка, попереду – незвідана даль. З хвилюванням і цікавістю вдивляються в цю далечінь 80 районних випускників  2015-го року, гордістю і тривогою сповнені погляди їхніх батьків. Цього року випускні вечори відбулися у не у  всіх загальноосвітніх школах району.  Після загальних урочистостей, святкування випускного балу продовжилося по школам, де директори вручили випускникам атестати про повну загальну середню освіту.

 

 

МЫ - ДЕТИ ПЛАНЕТЫ ЗЕМЛЯ

02.06.2015 года в дошкольном учреждении №6 "Родничок" отмечали праздник посвящённый Дню защиты детей. С самого утра нарядный детский сад встречал малышей  и родителей весёлой музыкой. Воспитанников ждала развлекательная программа "Не отнимайте Солнце у детей". Ребята играли в игры, эстафеты, разгадывали загадки, повторили правила безопасного поведения в летнее время, танцевали. Завершился праздник конкурсом рисунков на асфальте "Голубь мира. Мы - дети планеты Земля". 

 

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

04.06.2015р.                                                                                     №_27-Н___        

 

Про підготовку робочих навчальних

планів загальноосвітніх навчальних

закладів Попаснянського району на

2015-2016    навчальний рік

 

Організація навчально-виховного процесу в загальноосвітніх закладах району здійснюється на основі Типових навчальних планів, затверджених  МОН України, відповідно до яких складається робочий навчальний план закладу  на 2015-2016 навчальний рік кожним загальноосвітнім навчальним  закладом з конкретизацією варіативної складової, урахуванням допрофільного та  профільного навчання, однак не може перевищувати граничне навантаження на одного учня без урахування годин з фізичної культури. Робочі навчальні плани кожного навчального закладу складаються відповідно до  Статуту навчального закладу, особливостей навчально-виховного процесу та листа Міністерства освіти і науки України  № 1/9-253 від 22.05.2015р. «Про структуру 2015/2016 навчального року та навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів»:

-         для 1-4х класів - за Типовими навчальними планами початкової школи, затвердженими наказом МОНмолодьспорт України  від 10.06.2011 № 572, із змінами згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2014 № 460;

-         для 5-7-х класів – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня, затвердженими наказом МОНмолодьспорту України  від 03.04.2012 № 409 (в редакції наказу МОН України від 29.05.2014 № 664), із змінами згідно з наказом МОН України від 12.12.2014 № 1465;

-         для 8-9-х класів – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженими наказом МОН України від 23.02.2004 № 132, зі змінами, внесеними наказом МОН України від 05.02.2009 № 66;

-         для 10-11-х класів – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня, затвердженими наказом МОН України від 27.08.2010 № 834, зі змінами, внесеними наказом МОН України від 29.05.2014 № 657;

-         для класів з поглибленим вивченням окремих предметів, гімназій, ліцеїв, колегіумів: 5-7 класи – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня, затвердженими наказом МОНмолодьспорту України  від 03.04.2012 № 409 (в редакції наказу МОН від 29.05.2014 № 664), із змінами згідно з наказом МОН України від 12.12.2014 № 1465 (додаток 8 та (чи) інші відповідно до спеціалізації); 8-9 класи – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженими наказом МОН України від 23.02.2004 № 132, зі змінами, внесеними наказом МОН України від 05.02.2009 № 66; 10-11 класи – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня, затвердженими наказом МОН України від 27.08.2010 № 834, зі змінами, внесеними наказом МОН України  від 29.05.2014 № 657;

-         для 8-9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням окремих предметів – за Типовими навчальними планами, затвердженими наказом МОНмолодьспорт України від 23.05.2012 р. № 616;

-         для вечірніх класів загальноосвітніх шкіл: 9 класи – за Типовими навчальними планами, затвердженими наказом МОН України від 23.02.2004 № 132, зі змінами, внесеними наказом МОН України від 05.02.2009 р. № 66 (додатки 20, 21); 10-11 (12) класи – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня, затвердженими наказом МОН України від 27.08.2010 р. № 834, зі змінами, внесеними наказом МОН України  від 29.05.2014 № 657 (додатки 24, 25);

-         8-9 класи загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням мовами національних меншин з вивченням двох іноземних мов можуть користуватися варіантами навчальних планів, доведеними до місцевих органів управління освітою та навчальних закладів листом МОН України від 14.06.2005 № 1/9-321; для 10-11-х класів – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеня, затвердженими наказом МОН України від 27.08.2010 № 834, зі змінами, внесеними наказом МОН України  від 29.05.2014 № 657 (додаток 15).

Робочі навчальні плани розробляються загальноосвітніми навчальними за­кладами щорічно на основі Типових навчальних планів і затверджуються наказом відділу освіти не пізніше 05 вересня початку навчального року. Робочі навчальні плани містять пояснювальну записку та таблиці розподілу навчального часу між навчальними предметами. На титульній сторінці  зазначається погодження плану з радою навчального закладу та затвердження його відповідним наказом відділу освіти, повна назва загальноосвітнього навчального закладу, навчальний рік на який  розроблено робочий навчальний план.

У пояснювальні записці слід вказати:

- тип навчального закладу, кількість класів та учнів, що навчаються;

- Типові навчальні плани, за якими розробляються робочі навчальні плани, для початкової, основної та старшої школи із зазначенням наказу Міністерства, яким вони затверджені, включаючи номери додатків;

- за потреби для гімназії,  класів загальноосвітніх навчальних закладів  з поглибленим вивченням окремих предметів необхідно обов’язково зазначити  обґрунтування перерозподілу навчального часу між предметами, передбаченого Типовими навчальними планами;

- інформацію про реалізацію варіативної складової навчальних планів;

- особливості організації навчального процесу.

Таблиці розподілу навчального часу розробляються для початкової, основної та старшої школи на окремих аркушах.

За потребою,  навчальні заклади (класи) з поглибленим вивченням окремих предметів, гімназії,  можуть перерозподіляти у 5-11 класах кількість годин між навчальними предметами у межах 15 відсотків. При цьому, вилучення з навчального процесу предметів інваріантної складової не допускається. Години на вивчення предметів інваріантної складової можуть перерозподілятися, у сторону зменшення, не більше ніж у два рази у порівнянні з показниками Типових навчальних планів.

При розробленні робочих навчальних планів розподіл навчального часу між навчальними предметами здійснюється для кожного класу окремо. Для цього слід визначитись з Типовим планом на основі якого здійснюється зазначений розподіл.

Для початкової та основної школи це може бути Типовий навчальний план для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання, Типовий навчальний план для загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання з вивченням російської чи іншої мови національних меншин, Типовий навчальний план загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською чи іншими мовами національних меншин тощо.

Робочі навчальні плани розробляються у такій же формі та за тими ж рекомендаціями, як і минулого року (лист МОН України від 11.06.2014 № 1/9-303). При цьому, частина навчального навантаження з фізичної культури (до 1 години на тиждень) може використовуватися на вивчення окремих навчальних предметів, що забезпечують рухову активність учнів (хореографія, ритміка тощо), за наявності відповідних умов, педагогічних кадрів та навчальних програм, які мають гриф Міністерства освіти і науки України.

При складанні робочого навчального плану закладу для початкової школи використовувати як зразок додаток №1 до цього наказу, для основної школи відповідно додаток № 2.

Для старшої школи це: Типовий навчальний план загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання  (універсальний профіль), Типовий навчальний план загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання з вивченням двох іноземних мов, Типовий навчальний план загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання: природничо-математичний напрям (фізико-математичний, математичний та фізичний профілі), Типовий навчальний план загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання: суспільно-гуманітарний напрям (історичний, правовий, філософський та економічний профілі) та інші діючі Типові навчальні плани. При складанні робочого навчального плану закладу старшої школи використовувати як зразок додаток № 3 до цього наказу.

Інваріантна складова Типового навчального плану має реалізовуватись у робочому навчальному плані у повному обсязі.

Години варіативної складової Типових навчальних планів передбачаються на:

1)    збільшення годин на вивчення окремих предметів інваріантної складової, більш поглибленого вивчення предмету;

2)    упровадження курсів за вибором;

3)    факультативи, індивідуальні та групові заняття.

При розподілі варіативної складової навчального плану слід враховувати, що гранично допустиме навантаження вираховується на одного учня, а уроки фізичної культури не враховуються при визначенні цього показника.

Якщо години варіативної складової відводяться на збільшення годин на вивчення окремих предметів інваріантної складової, то в колонці «Інваріантна складова» напроти відповідного предмета ставиться напис X+Y, де X – це кількість годин, що передбачена типовими планами на вивчення предмета, а Y – це кількість годин варіативної складової, додатково відведених на вивчення цього предмета. Зазначені години заносяться до класного журналу на сторінку відповідного предмета інваріантної складової. Слід зазначити, що розробляючи календарне планування в такому випадку вчитель самостійно вирішує питання щодо збільшення кількості годин на вивчення тих чи інших тем в порівнянні з передбаченими навчальною програмою. 

У випадку, коли години варіативної складової відводяться на курси за вибором, у колонці «Варіативна складова» зазначаються ці курси та вказується кількість годин на їх вивчення. Курси можуть бути 9 - 70-ти годинні. За рішенням навчального закладу облік занять з курсів за вибором може здійснюватися на сторінках класного журналу або у окремому журналі. Рішення щодо оцінювання навчальних досягнень учнів також приймається педагогічною радою навчального закладу.

Факультативи, групові та індивідуальні заняття проводяться для окремих учнів, чи груп учнів. При цьому, слід зазначати з яких навчальних предметів інваріантної складової вони проводяться. В окремому журналі зазначається склад групи, яка відвідує факультативні заняття з предметів та ведеться облік відвідування. Оцінювання навчальних досягнень учнів може здійснюватися за рішенням педагогічної ради.

Звертаємо увагу на те, що всі навчальні програми, що використовуються в навчально-виховному процесі, повинні мати відповідний гриф Міністерства.

Виходячи із вищезазначеного, з метою якісної підготовки робочих навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів району на  2015/2016 навчальний рік, створення безпечних і нешкідливих умов навчання учнів загальноосвітніх навчальних закладів, збереження та зміцнення здоров’я дітей протягом періоду навчання, нівелювання негативного впливу організації навчально-виховного процесу на виконання ст. 15, 16, 22, 33 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, ураховуючи вимоги додержання Державного стандарту початкової загальної освіти, Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та забезпечення на місцях необхідних умов для виконання в повному обсязі інваріантної та варіативної складових змісту загальної середньої освіти,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Призначити  відповідальною  за формування робочих навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів на 2015-2016 навчальний рік заступника начальника відділу освіти Шулік В.В.

2.Заступнику начальника  відділу освіти Шулік В.В.:

2.1.Довести до відома директорів нормативну базу та методичні рекомендації щодо складання робочих навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів на 2015-2016 навчальний рік.

2.2.Надати методичну допомогу загальноосвітнім закладам щодо складання робочих навчальних планів та їх оформлення.

2.3.Проаналізувати проекти робочих навчальних планів загальноосвітніх закладів району на 2015-2016 навчальний рік відповідно до типових навчальних планів затверджених МОН України.

2.4.Підготувати робочі навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів щодо їх затвердження до 05.09.2015р.

2.5.Надати на затвердження робочі навчальні плани загальноосвітніх закладів району на 2015-2016 навчальний рік начальнику відділу освіти  05.09.2015р. та підготувати відповідний  проект наказу.

2.6. Довести до відома директорів загальноосвітніх закладів цей наказ.

3.Директорам загальноосвітніх закладів району:

3.1.  Організувати роботу з підготовки проектів робочих навчальних планів на 2015-2016 навчальний рік.

3.1.При складанні робочого навчального плану закладу використати зазначену в цьому наказі нормативно-правову базу та врахувати методичні рекомендації та додатки № 1-3 до цього наказу  щодо складання робочих навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів на 2015-2016 навчальний рік.

3.2.Розглянути на педагогічній нараді питання щодо складання проекту робочого  навчального плану загальноосвітнього закладу з урахуванням побажань учнів та їх батьків, органів громадського самоврядування і пропозицій педагогів, членів ради навчального закладу та прийняти відповідне рішення ради  закладу.

3.3.При складанні робочих навчальних планів не допускати перевищення гранично допустимого навчального навантаження школярів, що передбачено чинними державними санітарними правилами і нормами.

3.4.Надати на розгляд проекти робочих навчальних планів до відділу освіти (Шулік В.В.) до 20.08.2015р.

3.5.Надати на затвердження робочі навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів до відділу освіти до 05.09.2015р.

4.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник відділу освіти                                                            М.А.Донцова

 

 

                                                                                      Додаток №1 до наказу від 04.06.2015 №__27-Н

Робочий навчальний план (початкова школа)

Попаснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Попаснянської районної ради Луганської області

на 2015-2016 навчальний рік

Навчальні предмети

Кількість годин на тиждень у класах

1-А

1-Б

2-А

2-Б

3-А

3-Б

3-В

4-А

4-Б

4-В

 

 

Інваріантна складова

№ 572 дод.3

№ 572 дод.2

№682 дод.3

№682 дод.2

№ 567 дод.2

№682 дод.3

№682 дод.2

№682 дод.3

№682 дод.2

№682 дод.2

 

 

Рос.

Укр.

Рос.

Укр.

Рос.

Рос.

Укр.

Рос.

Укр.

Укр.

Українська мова

3

7

3

6

4

3

6+2

4+1

5+2

5

Російська мова

6

2

6

2

5

6

2

5

2

2

Англійська мова

1

1

2

2

2

2

2

2

2

2

Математика

4

4

4

4

5

4

4

4+1

4

4

Природознавство

2

2

-

-

-

-

-

-

-

-

Я і Україна.

Навколишній світ.

-

-

1

1

 

 

2

1

2

2

2

2

Мистецтво/музичне мистецтво, образотворче мистецтво

1+1

1+1

-

-

-

-

-

-

-

-

Музичне мистецтво

-

-

1

1

1

1

1

1

1

1

Образотворче мистецтво

-

-

1

1

1

1

1

1

1

1

Трудове навчання

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Основи здоров'я

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

Фізична культура

3

3

3

3

3

3

3

3

3

3

Інформаційна культура

-

-

-

-

0,5+0,5

-

-

-

-

-

Разом (без фіз. культури)

19+1

19+1

20

19

24,5+0,5

20

19+2

21+2

19+2

19

Варіативна складова

1

1

2

2

0,5

2

2

2

4

4

Курси за вибором:

0

0

2

1

0

1

0

0

1

2

Логіка

-

-

1

1

-

 

-

-

1

1

Сходинки до інформатики

-

-

1

-

-

1

-

-

-

1

Факультативи, індивідуальні заняття:

0

0

0

1

0

1

0

0

1

2

Права дитини

-

-

-

1

-

 

-

-

-

1

Елементи геометрії

-

-

-

-

-

1

-

-

1

1

Гранично допустиме навчальне навантаження на одного учня

20

20

22

22

22

22

23

23

23

23

Всього (без урахування поділу класів на групи)

23

23

25

24

25

25

24

26

26

26

 

 

                                                                                     Додаток №2 до наказу від 04.06.2015 №_27-Н__

 

Робочий навчальний план (основна школа)

Попаснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22

Попаснянської районної ради Луганської області

на 2015-2016 навчальний рік

 

Навчальні предмети

Кількість годин на тиждень у класах

5-А

5-Б

6-А

6-Б

7-А

7-Б

8-А

8-Б

9-А

9-Б

 

 

Інваріантна складова

№ 66 дод.4

№ 66 дод.2

№ 66 дод.4

№ 66 дод.2

№ 66 дод.4

№ 66 дод.2

№ 66 дод.4

№ 66 дод.3

№ 66 дод.4

№ 616

Рос.

Укр.

Рос.

Укр.

Рос.

Укр.

Рос.

Укр

Рос.

Укр.

Українська мова

3

3,5

3

3

2

3

2+1

2

2

2

Українська  література

2

2

2

2+1

2

2

2+1

2

2

2

Російська мова

3

2

2

2

2

1,5

2,5

-

2,5

-

Англійська мова

3

3,5

3

3

2

3

2

2

2

2

Французька мова

-

-

-

-

-

-

-

2

-

-

Світова література

-

2

-

2

-

2

-

2

-

2

Інтегрований курс «Література»

2

-

2

-

2

-

2

-

2

-

Історія України

1

1

1

1

1

1

1,5

1,5

1,5

1,5

Всесвітня історія

-

-

1

1

1

1

1

1

1

1

Правознавство

-

-

-

-

-

-

-

-

1

1

Етика

1

1

1

1

-

-

-

-

-

-

Музичне мистецтво

1

1

1

1

1

1

1

1

-

-

Образотворче мистецтво

1

1

1

1

1

1

-

-

-

-

Художня культура

-

-

-

-

-

-

-

-

1

1

Математика

4

4

4

4

-

-

-

-

-

-

Алгебра

-

-

-

-

2,5

2,5

2

2

2+1

2+2

Геометрія

-

-

-

-

1,5

1,5

2

2

2+1

2+2

Природознавство

1

1

1

1

-

-

-

-

-

-

Біологія

-

-

-

-

2

2

2

2

3

3

Географія

-

-

2

2

2

2

1,5

1,5

1,5

1,5

Фізика

-

-

-

-

1

1

2

2

2

2

Хімія

-

-

-

-

1

1

2

2

2

2

Трудове навчання

1

1

1

1

2

2

2

2

1

1

Інформатика

-

-

-

-

-

-

-

-

1

1

Основи здоров’я

1

1

1

1

1

1

0,5

0,5

0,5

0,5

Фізична культура

2,5

2

2,5

2

2,5

2

3

3

3

3

Разом (без фіз. культури)

24

24

26

26+1

27

28,5

28+2

27,5

30+2

27,5+4

Варіативна складова

2

1

2

1

2

2

2

2

3

5

Курси за вибором:

2

1

2

0

2

1

0

2

1

1

Мій рідний край - Луганщина

1

-

1

-

1

1

-

-

1

-

Сходинки до інформатики

1

-

1

-

1

-

-

-

-

-

Психологія

-

1

-

-

-

0

-

-

-

-

Російська мова

-

-

-

-

-

-

-

2

-

1

Факультативи, індивідуальні заняття:

0

0

0

0

0

1

0

0

0

0

Основи екології

-

-

-

-

-

1

-

-

-

-

Гранично допустиме навчальне навантаження на одного учня

27

27

29

29

31

31

33

33

33

33

Всього (без урахування поділу класів на групи)

28,5

27

30,5

29

31,5

32,5

33

32,5

36

35,5

 

 

 

                                                                                    Додаток №3 до наказу від 04.06.2015 №_27-Н__

 

Робочий навчальний план (старша школа)

Попаснянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22

Попаснянської районної ради Луганської області

на 2015-2016 навчальний рік

Навчальні предмети

Кількість годин на тиждень у класах

 

 

 

Інваріантна складова

10-А

10-Б

11-А

11-Б

№ 834

дод. 6, 14

№ 834 дод. 2

№ 834

№ 834 дод. 9

Біолого- хімічний

Універсальний

Математичний

Української філології

Рос.

Укр.

Укр.

Укр.

Українська мова

1+1

2+1

1

4

Українська  література

2

2+1

2

4

Англійська мова

3

3

3

3

Світова література

-

2

1

3

Інтегрований курс «Література»

1

-

-

-

Історія України

1

1,5

1,5

1,5

Всесвітня історія

1

1

1

1

Правознавство

1

1

-

-

Художня культура

0,5

0,5

0,5

0,5

Математика

-

-

-

3

Алгебра

1,5+0,5

2

5

-

Геометрія

1,5+0,5

2

4

-

Біологія

5

1,5

1,5

1,5

Географія

1,5

1,5

-

-

Людина і світ

-

-

0,5

1

Астрономія

-

-

0,5

0,5

Фізика

2

3

3

2

Хімія

4

1

1

1

Технології

1

1

1

1

Інформатика

1

1

2

1

Захист Вітчизни

1

1

1

1

Фізична культура

2

2

2

2

Разом (без фіз. культури)

29+2

27+2

31

30

Варіативна складова

4

4

2

2

Курси за вибором:

2

0

0

1

Основи теорії літератури

-

-

-

1

Основи екології

1

-

-

-

Рішення генетичних задач

1

-

-

-

Факультативи, індивідуальні заняття:

0

2

2

1

Основи журналістики

-

-

-

1

Рівняння в курсі алгебри

-

2

1

-

Математика - 11

 

 

1

-

Гранично допустиме навчальне навантаження на одного учня

33

33

33

33

Всього (без урахування поділу класів на групи)

35

35

35

34

 

|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Попаснянська районна державна адміністрація
93300, Україна, м. Попасна, пл.Леніна, 2
Тел. (06474) 3-16-44, факс 3-16-44
Веб-сайт: http://pps.loga.gov.ua
E-mail: poek@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.pps.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Попаснянська РДА