Сьогодні: неділя, 18 серпня 2019  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи схвалюєте Ви Мирний план Президента України?

Так (0%)


Ні (0%)


Є зауваження (0%)


Проголосувало: 0
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Попаснянська РДАДіяльність РДАСоціальна сфера
Освіта та наука

Літня кампанія стартувала.

    На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», згідно наказу районного відділу освіти Попаснянської РДА, з метою забезпечення повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей в Попаснянському районі  2 червня 2015 року відбулося відкриття 11 пришкільних таборів, де відпочине більш ніж 300 дітей.

      Відкриття пришкільних таборів було приурочене до Дня захисту дітей і відзначилося  у вигляді дитячої розважальної програми в Районному будинку культури. На святі, окрім дітей пришкільних таборів,  були присутні і діти дошкільного віку з батьками. З привітним словом до дітей звернувся заступник голови районної воєнно- цівільної адміністрації Микола Миколайович Ханатов, який побажав усім присутнім гарного відпочинку, бадьорості та  цікавих зустрічей та розваг. Всю розважальну програму, яку підготували працівники районного Будинку культури, в залі лунав дитячий сміх, оплески, танці та пісні.

      Наприкінці свята відповідальні працівники фонду Олександра Романовського  вручили всім дітям яскраві повітряні кульки.

      Свято дитинства завершилося, але канікули тільки-но розпочалися, тож  всі основні розваги та свята  ще попереду.

 

 

Проведення свята останньго дзвоника.

29.05.2015 року були у загальноосвітніх навчальних закладах Попаснянського району  були проведені урочистості з нагоди закінчення навчального року. Останні дзвоники пролунали у 30 закладах  для 80  випускників одинадцятих класів. На свято останнього дзвоника були запрошені діти, педагоги, батьки та гості. Голова Попаснянської райдержадміністрації Р. Власенко відвідав Вовчоярівську ЗОШ І-ІІ ст. Попаснянського району. Він привітав учнів, вчителів та батьків з закінченням такого важкого навчального року. Побажав випускникам вдало  продовжувати їх життєвий шлях, вступати до вищих навчальних закладів та працювати на благо свого району.  Перший заступник голови   Попаснянської райдержадміністрації М.М. Ханатов та заступник начальника відділу освіти В.В. Шулік відвідали Нижнєнський НВК №35 та №36. Відвідала свято останнього дзвоника Попаснянської гімназії №20 і начальник відділу освіти М.А. Донцова.  Всі вітали присутніх, бажали миру, відпочинку та віри у світле майбутнє. 

Інформація

про проведення військово-спортивної гри «Юні соколята»

22 травня 2015 року на базі Вовчоярівської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася військово-спортивна гра «Юні соколята». Серед  запрошених навчальних закладів були присутні такі школи: Вовчоярівська ЗОШ І-ІІ ступенів, ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Лисичанського та Тошківський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» № 22.

Реєстрація учасників гри пройшла з 09.00 до 09.30. Перед початком змагань учасники присутніх команд пройшли медичний огляд працівниками Вовчоярівського ФАПу Усякою Н.А. та Баландіною Н.М.

По прибуттю команди-учасники розташувались у шкільному садку, де облаштували свої бівуаки, малювали бойові листки та почали готувати польову кашу.

Військово-спортивна  гра « Юні соколята» розпочалася о.9.30. урочистою лінійкою, на якій були представлені учасники гри і судді та гості свята.

Суддійська бригада І етапу була представлена таким складом:

1.Гайдідей О.М., головний суддя змагань,

2.Топографічна підготовка. Орієнтування - Овчаров В.М., вчитель фізичної культури Вовчоярівської ЗОШ І-ІІ ступенів,

3.Метання «гранати» - Ганчевич В.В., вчитель фізичної культури Тошківської школи №15,

4.Перетягування канату - Черкас В.М.,директор Тошківського НВК №22,

5.Підтягування.Стрибки на скакалці - Мітцель О.М., ст.слідчий Попаснянської прокуратури,

6.Конкурс строю та пісні – старшина ВСУ,

7.Вогнева підготовка –ст. солдат ВСУ,

8.Конкурс з історії України, краю, військової історії та теорії – Гайдідей О.М., методист РМЦ,

9.Долікарська допомога – Усяка Н.А. та Баландіна Н.М., робітники Вовчоярівського ФАПу.

10.Розпалювання вогнища - Гайдідей О.М., методист РМЦ.

Для всіх учасників, а також суддів та гостей було дивовижним те, що конкурс підтягування серед хлопців власним прикладом розпочав суддя цього конкурсу, ст.слідчий Попаснянської прокуратури Мітцель О.М.,який показав на своєму прикладі правильне виконання та підтягнувся 18 разів.

Після проходження І етапу команди відправились до своїх таборів, де відпочивали та їли смачну кашу, приготовлену власноруч.

О 13.30 розпочався ІІ етап військово-спортивної гри «Юні соколята» - «Десант».

Суддійська бригада залишилась в тому ж складі.

Команди-переможці та призери гри визначались за більшістю суми набраних очків.

І місце зайняла команда Вовчоярівської І-ІІступенів,

ІІ місце – Новотошківський НВК «ЗНЗ-ДНЗ» № 22, 

ІІІ місце – ЗОШ с.Лисичанського.

Нагородження команд здійснювали голова Попаснянської районної ради, Жалдаков К.М. та начальник відділу освіти Попаснянської РДА Донцова М.А.

Команди були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Також на святі були присутні перший заступник Попаснянської військово-цивільної адміністрації, Ханатов М.М. та голова селищної ради Іваніцька І.В.

Після нагородження команди обмінялись рукостисканням та загальним фото. У доброму настрою команди відправились збирати намети, та виїжджати додому.

 

 

 

20 травня 2015 року в лекційній залі РБК відбулося чергове засідання методичної ради Попаснянського РМЦ. На засіданні були присутні члени ради: заступники директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів м. Попасна, Комишуваської ЗОШ І-ІІІ ст., Гірської багатопрофільної гімназії, в.о.завідуючої ДНЗ №1 Песцова О.М., методисти РМЦ, заступник начальника відділу освіти Шулік В.В. Засідання проводила директор КУ «Попаснянський РМЦ» Бондаренко С.І. Було розглянуто дев'ять питань, а саме: погодження Положення про міжшкільні методичні об'єднання (ММО) в закладах, віддалених від районного центру; підведення підсумків роботи шкільних психологів з подолання посттравматичних станів; інформація про проведення ЗНО та ДПА з української мови. Окремим питанням стала інформація щодо участі обдарованої молоді в олімпіадах, конкурсах різних рівнів, конкурсі-захисті МАН. Було погоджено доповнення до Положення про проведення урочистої церемонії нагородження талановитої учнівської молоді «Успіх». Члени ради погодилися прийняти заходи щодо  активізації методичної роботи в навчальних закладах в новому навчальному році.

 

 

 

Районний семінар-практикум «Планування та підготовка сучасного заняття в дошкільному навчальному закладі».

Згідно плану роботи КУ «Попаснянський РМЦ» 19.05.2015 року  на базі ДНЗ № 6 м.Попасна (в.о.завідуючої Савінова Г.С.) відбувся  районний семінар-практикум для педагогів дошкільних закладів на тему «Планування та підготовка сучасного заняття». На семінарі були присутні методист РМЦ Прокопенко О.Л. та  педагоги дошкільних закладів Попаснянського  району.  У теоретичній частині семінару були розглянуті інформаційні  матеріали на теми: «Заняття як форма навчання», «Вимоги Державного стандарту - Базового компоненту дошкільної освіти», «Специфіка інтегрованих занять», детально опрацьоване питання «Алгоритм укладення сучасного заняття».

 Під час проведення ділової гри «Педагогічний конкурс - подорож» педагоги мали змогу продемонструвати свою професійну майстерність та фаховий рівень.

 

 

 

 

 

 

18 травня 2015 року в ЗОШ №25 та ЗОШ№1 з метою надання допомоги прибула незалежна міжнародна гуманітарна організація «Лікарі без кордонів»  Психологи центра психологічної допомоги  організації провели індивідуальне та групове консультування дітей та їх батьків, постраждалих внаслідок  бойових дій на території Попаснянського району.  25 травня 2015 року психологи міжнародної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів»  будуть працювати в  Попаснянській Гімназії №20 та ЗОШ№21. Запрошуємо всіх, кому необхідна допомога, хто самотужки не може впоратись з проблемами будь-якого характеру.

 

 

 

 

Оздоровлення  дітей  - шлях до здорової нації.

      На виконання законів України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», «Про охорону дитинства», згідно районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018р.р.,   розпорядження керівника Попаснянської військово – цивільної адміністрації – голови районної райдержадміністрації Власенка Р.Г., з метою забезпечення повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей в 2015 році в навчальних закладах освіти Попаснянського району планується відкриття 12 пришкільних таборів з денним перебуванням: 3 табори на базі загальноосвітніх навчальних закладів м.Попасна та 9 таборів на території району з урахуванням закладів освіти м.Гірське та м.Золоте. В період оздоровчої кампанії  з дітьми будуть  проводитися культурно – розважальні програми в будинках культури, бібліотечних закладах району, а також спортивні змагання та розваги. Сьогодні  керівництво відділу освіти  приділяє особливу увагу оздоровленню дітей Попаснянського району.

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

щодо урочистостей загальноосвітніх навчальних закладів Попаснянського району  з нагоди закінчення

2014-2015 навчального року

№ з/п

Назва загальноосвітнього навчального закладу

Проведення свята «Останній дзвоник»

29.05.2015

Урочисте вручення документів про освіту випускникам 9-х класів

Урочисте вручення документів про освіту випускникам 11-х класів

Запрошені гості

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення заходу

Дата проведення

Час проведення

Місце проведення заходу

1.

Попаснянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 25

9.00

10.06.2015

11.00

ЗНЗ

30.05.2015

18.00

РБК

Черніков М.М.

2.

Попаснянська ЗОШ І-ІІІ ст. 24

9.00

10.06.2015

10.00

ЗНЗ

30.05.2015

14.00

ЗНЗ

 

3.

Попаснянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 21

9.00

10.06.2015

9.00

ЗНЗ

30.05.2015

16.00

ЗНЗ

 

4.

Попаснянська гімназія № 20

9.00

10.06.2015

11.00

ЗНЗ

30.05.2015

18.00

Гімназія

 

5.

Попаснянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

9.00

10.06.2015

10.00

ЗНЗ

 

 

 

 

6.

Попаснянська ЗОШ І-ІІ ст. № 27

9.00

11.06.2015

10.00

ЗНЗ

 

 

 

 

7.

Врубівська ЗОШ І-ІІІ ст.

9.00

10.06.2015

10.00

ЗНЗ

30.05.2015

10.00

ЗНЗ

 

8.

Білогорівська ЗОШ І-ІІІ ст.

9.00

11.06.2015

13.00

ЗНЗ

30.05.2015

17.00

ЗНЗ

 

9.

Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

8.00

10.06.2015

10.00

ЗНЗ

30.05.2015

9.00

ЗНЗ

 

10.

Мирнодолинська ЗОШ І-ІІІ ст.

9.00

10.06.2015

8.00

ЗНЗ

 

 

 

 

11.

Комишуваська ЗОШ І-ІІ ст.

8.30

10.06.2015

10.00

ЗНЗ

 

 

 

 

12.

Вовчоярівська ЗОШ І-ІІ ст.

9.00

10.06.2015

10.00

ЗНЗ

 

 

 

Власенко Р.Г.

13.

ЗОШ І-ІІІ ст. с.Лисичанського

9.00

10.06.2015

10.00

ЗНЗ

30.05.2015

10.00

ЗНЗ

 

14.

Троїцька ЗОШ І-ІІІ ст.

-

-

-

-

-

-

-

 

15.

Золотарівська ЗОШ І-ІІ ст.

9.00

10.06.2015

9.00

ЗНЗ

 

 

 

 

16.

Новоіванівська ЗОШ І-ІІ ст.

9.00

11.06.2015

16.00

ЗНЗ

 

 

 

 

17.

Оріхівська ЗОШ І-ІІ ст.

9.00

10.06.2015

14.00

ЗНЗ

 

 

 

 

18.

Шипилівська ЗОШ І ст.

9.00

10.06.2015

10.00

ЗНЗ

 

 

 

 

19.

Нижнєнський НВК № 36

9.00

11.06.2015

11.00

ЗНЗ

30.05.2015

14.00

ЗНЗ

Ханатов М.М.

20.

Гірська гімназія

8.30

10.06.2015

10.00

ЗНЗ

30.05.2015

17.00

БК «Україна»

 

21.

Золотівська гімназія

9.00

10.06.2015

10.00

ЗНЗ

30.05.2015

18.00

ЗНЗ

Жалдаков К.М.

22.

Нижнєнський НВК № 35

9.00

10.06.2015

10.00

ЗНЗ

 

 

 

 

23.

Тошківська ЗОШ  І-ІІ ст. № 23

9.00

10.06.2015

15.00

ЗНЗ

 

 

 

 

24.

Тошківський НВК

9.00

10.06.2015

12.00

ЗНЗ

 

 

 

 

25.

Золотівська ЗОШ І-ІІІ ст.  № 4

9.00

10.06.2015

9.00

ЗНЗ

 

 

 

 

26.

Золотівська ЗОШ І-ІІ ст.  № 5

9.00

10.06.2015

16.00

ЗНЗ

 

 

 

 

27.

Золотівська ЗОШ І-ІІ ст.  № 7

9.00

11.06.2015

14.00

ЗНЗ

 

 

 

 

28.

Золотівська ЗОШ І-ІІ ст.  № 14

9.00

10.06.2015

16.00

ЗНЗ

 

 

 

 

29.

Гірська ЗОШ І-ІІ ст. № 15

9.00

10.06.2015

10.00

ЗНЗ

 

 

 

 

30.

Новотошківський НВК № 10

9.00

10.06.2015

10.00

ЗНЗ

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти                                                                                                             М.А.Донцова

ВІДДІЛ ОСВІТИ ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

 

14.04.2015 р.                                                                                           №  _13_- Н

 

 

Про порядок організованого закінчення 2014/2015 навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Попаснянського району

 

 

 

Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602, наказу Міністерства освіти і науки України від 20.02.2015 № 192 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2014/2015 навчальному році», листів Міністерства освіти і науки України від 11.06.2014 № 1/9-303  «Про навчальні плани загальноосвітніх навчальних закладів та структуру 2014/2015 навчального року», від 20.01.2015 № 1/9-21 «Про деякі питання проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання у 2014/2015 навчальному році», Інструкції про переведення та випуск учнів (вихованців) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 14.04.2008   № 319, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 06.05.2008 за № 383/15074, Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», затвердженого наказом Міністерства освіти і науки  України від 13.12.2000 № 584, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 19.12.2000 за № 924/5145 (із змінами), з метою створення належних умов у загальноосвітніх навчальних закладах, що забезпечать безумовне дотримання порядку закінчення 2014/2015 навчального року і проведення державної підсумкової атестації, установленого нормативно-правовими документами, здійснення контролю за виконанням навчальних планів та програм, а також за відповідністю освітнього рівня учнів і випускників загальноосвітніх навчальних закладів І, ІІ, ІІІ ступенів вимогам Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.          Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів Попаснянського району:

1.1. Ужити необхідних заходів із питань організованого закінчення 2014/2015 навчального року, проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11(12)-х класів.

Квітень-червень 2015 року

1.2. Установити неухильний контроль за дотриманням вимог чинних нормативних документів Міністерства освіти і науки України з питань організованого закінчення поточного навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11 (12)-х класів.

Квітень-червень 2015 року

1.3. Здійснювати особистий контроль за роботою вчителів з питань повного та якісного виконання Державного стандарту початкової загальної освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 20.04.2011       № 462, Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України 23.11.2011 № 1392.

До 10.06.2015

1.4. Погодити у відділі освіти склади державних атестаційних комісій:

                                                                                  4-х класів – до 28.04.2015

                                                                                  9-х класів – до 19.05.2015

                                                                                11-х класів – до 08.05.2015

1.5. Узяти на контроль роботу вчителів із питань своєчасного та об’єктивного виставлення випускникам 4-х класів балів за державну підсумкову атестацію й річне оцінювання з української мови (мова та читання) і математики. Не враховувати результати атестації при виставленні річних оцінок.

До 25.05.2015

1.6. Ужити заходів із недопущення фактів відсутності без поважних причин учнів 4-х класів під час проведення державної підсумкової атестації.

У дні проведення державної

підсумкової атестації

          1.7. Здійснити контроль за дотриманням порядку звільнення за станом здоров’я випускників 9, 11(12)-х класів від державної підсумкової атестації.    За результатами проведеної роботи видати відповідні накази.

До 08.05.2015

        1.8. Забезпечити організоване закінчення навчальних занять та виконання в повному обсязі навчальних планів і програм.

До 22.05.2015 – 11-ті класи

До 29.05.2015 (30.05.2015 –

для ЗНЗ, що працюють за

шестиденним робочим тижнем) –

Попаснянська ЗОШ № 24

        1.9. Провести свято «Останній дзвоник» 29.05.2015 о 9.00.

1.10. Надати до відділу освіти (Шулік В.В. каб. 403) інформацію про проведення свята «Останній дзвоник» та випускних вечорів (додаток 1).

                                                                         До 10.04.2015

        1.11. Установити контроль за дотриманням термінів семестрового та річного оцінювання навчальних досягнень:

        1.11.1.  Учнів 3 (2) – 4-х класів.

                                                                        До 23.05.2015

        1.11.2.  Учнів 5 – 10-х класів.

До 22.05.2015 (23.05.2015 –

для ЗНЗ, що працюють за

шестиденним робочим тижнем)– 

семестрове оцінювання

До 27.05.2015 (28.05.2015 –

для ЗНЗ, що працюють за

шестиденним робочим

тижнем) – річне оцінювання

       1.11.3.  Учнів 11 (12)-х класів.

До 15.05.2015 (16.05.2015) семестрове оцінювання

                                                                         До 20.05.2015 – річне оцінювання

           

             1.12. Створити умови для проведення атестації у Попаснянській ЗОШ № 24  для учнів 12-го класу,  які не будуть вступати до вищих навчальних закладів,         у формі переказу.

                                                                              Травень-червень 2015

          1.13. Провести державну підсумкову атестацію учнів 11(12)-х класів старшої школи з трьох предметів у два етапи:

        - 24.04.2015  у пункті тестування ЗОШ с.Лисичанського  з української мови у формі ЗНО;

        - з  22.05.2015 по 28.05.2015  з  двох предметів - математика або історія України та предмета за вибором учнів.

          1.14. Організувати проведення державної підсумкової атестації учнів 9-х класів основної школи з трьох предметів: українська мова, математика та предмет за вибором навчального закладу, за рішенням педагогічної ради.

З 01.06.2015 по 08.06.2015

         1.15. Провести державну підсумкову атестацію учнів 4-х класів початкої школи з української мови (мова і читання) та математика.

  З 12.05.2015 по 21.05.2015

 1.16. Створити для проведення державної підсумкової атестації відповідні державні атестаційні комісії згідно з пунктом 1 розділу 3 Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 за № 157/26602.

До 28.04.2015 – 4-ті класи

До 08.05.2015 – 11 (12)-ті класи

                                                                    До 19.05.2015 – 9-ті класи

         1.17. Забезпечити діяльність апеляційних комісій у разі виникнення зауважень і пропозицій із питань процедури проведення та об’єктивності оцінювання результатів атестації, що проводилася в письмовій формі.

З 22.05.2015 по 30.05.2015 –
11 (12) - ті класи

З 03.06.2015 по 10.06.2015 –
9 - ті класи

        

1.18. Після завершення державної підсумкової атестації:

1.18.1. Внести зміни до бази даних про випускників 9-х класів, які претендують на отримання свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою.

До 09.06.2015

1.18.2. Внести зміни до бази даних про випускників 11(12)-х, які претендують на отримання атестата про повну загальну середню освіту з відзнакою.

До 29.05.2015

1.18.3. Надати до відділу освіти (Шулік В.В. каб.403) інформацію про випускників, які нагороджуються золотими та срібними медалями.

До 20.05.2015

1.19. Здійснити контроль за дотриманням вимог щодо розрахунків середнього бала атестата випускників 11(12)-х класів, середнього бала свідоцтв випускників 9-х класів та здійсненням відповідних записів у додатках до атестатів про повну загальну середню освіту, свідоцтв про базову загальну середню освіту і шкільній документації.

До 29.05.2015 – 11(12)-ті класи

До 09.06.2015 – 9-ті класи

1.20. Здійснити контроль за роботою вчителів з питань об’єктивності та відповідності виставлених у додатки до документів про базову та повну загальну середню освіту балів про рівень навчальних досягнень                     учнів 9, 11(12)-х класів отриманим ними балам за річне оцінювання та державну підсумкову атестацію,  зазначеним у шкільній документації.

До 29.05.2015 – 11(12)-ті класи

До 09.06.2015 – 9-ті класи

1.21.Установити контроль за роботою педагогів у частині недопущення фактів хабарництва під час організованого закінчення навчального року і проведення державної підсумкової атестації учнів.

Травень-червень 2015 року

1.22. Узагальнити та проаналізувати результати проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11(12)-х класів. Узагальнену інформацію надати до відділу освіти (Шулік В.В.) (додаток 2, 3, 4).

До 25.05.2015 – 4-ті класи

До 12.06.2015 – 9-ті класи

До 01.06.2015 – 11 (12)-ті класи

2. Головному спеціалістові відділу освіти Шулік В.В.:

2.1. Здійснити контроль за дотриманням порядку звільнення за станом здоров’я випускників 9, 11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів від державної підсумкової атестації.

                                                                             До 25.04.2015

2.2. Здійснити контроль за роботою адміністрацій загальноосвітніх навчальних закладів з питань об’єктивності та відповідності виставлених у додатки до документів про базову та повну загальну середню освіту балів про рівень навчальних досягнень учнів 9, 11(12)-х класів до отриманих ними балів за річне оцінювання та державну підсумкову атестацію та зазначених у шкільній документації.

До 29.05.2015 – 11(12)-і класи,

до 09.06.2015 – 9-і класи

2.3. Здійснити контроль за дотриманням вимог щодо розрахунків середнього бала атестата випускників 11(12)-х класів, середнього бала свідоцтв випускників 9-х класів та здійсненням відповідних записів у додатках до атестатів про повну загальну середню освіту, свідоцтв про базову загальну середню освіту і шкільній документації.

29.05.2015 (11 клас)

09.06.2015 (9 клас)

 

2.4. Провести нараду з питань організованого закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації учнів 4, 9, 11 (12)-х класів.

До 30.04.2015

2.5. Узагальнити та проаналізувати результати проведення державної підсумкової атестації учнів 4-х, 9-х, 11(12)-х класів. Узагальнену інформацію викласти у проекті наказу відділу освіти.

До 30.05.2015 – 4-ті класи

До 23.06.2015 – 9-ті класи

До 05.06.2015 – 11 (12)-ті класи

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Начальник відділу освіти                                                               М.А.Донцова    

Про підсумки атестації

керівних кадрів району

у 2014-2015 навчальному році

 

 

На виконання Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 06.10.2010 р. № 930, зареєстрованого в Мінюсті України від 14.12.2010 р. № 1255/18550 (зі змінами згідно наказу Міністерства освіти, молоді і спорту України від 20.12.2011р. № 1473, наказу МОНУ  № 1135 від 08.08.2013 р.) 10.04.2015 року було проведене засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Попаснянської райдержадміністрації Луганської області та прийняте рішення про атестацію керівних кадрів загальноосвітніх закладів та дошкільних навчальний закладів району. В атестації приймали участь 38 осіб. Всі керівники та заступників керівників відповідають займаній посаді.

 

 

Про підсумки атестації

педагогічних працівників району

у 2014-2015 навчальному році

 

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», на виконання Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН України від 06.10.2010 р. № 930, зареєстрованого в Мінюсті України від 14.12.2010 р. № 1255/18550 ( зі змінами згідно наказу Міністерства освіти, молоді і спорту України від 20.12.2011р. № 1473, наказом МОНУ  № 1135 від 08.08.2013 р.),  на підставі рішення атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти Попаснянської райдержадміністрації Луганської області ( протокол від 10.04.2015 р. № 4) було прийняте рішення щодо 41 педагогічного працівника, а саме були підтверджені та присвоєні кваліфікаційні категорії «спеціаліст другою категорії», «спеціаліст першої категорії», «спеціаліст вищої категорії», присвоєні педагогічні звання «старший вчитель»,  «учитель-методист». 

ВІДДІЛ ОСВІТИ ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

 

03.03.2014 р.                                                                         № _30_- Н

 

 

Про способи ущільнення вивчення

навчального матеріалу  у загальноосвітніх

навчальних закладах району

 

На підставі наказу відділу освіти Попаснянської райдержадміністрації від 03.03.2014р № 29-Н «Про призупинення навчально-виховного процесу у закладах освіти Попаснянського району», з метою виконання у повному обсязі навчальних планів та програм,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Директорам загальноосвітніх навчальних закладів району:

1.1.Використовувати під час проведення карантину дистанційні елементи навчання із застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій при опрацюванні  теоретичного матеріалу.

1.2.Запроваджувати роботу за індивідуальним навчальним планом та застосовувати інші форми діяльності.

1.3.Посилити контроль за надолуженням програмового матеріалу.

1.4.Застосовувати різні способи ущільнення вивчення навчального матеріалу:

 • об’єднання навчальних тем;
 • використання міжпредметних зв’язків;
 • оглядового або самостійного вивчення навчального матеріалу;
 • використання резервних годин навчальної програми та годин, передбачених на проведення окремих уроків тематичного оцінювання;
 • зміни у часі проведення навчальних екскурсій тощо.

1.5.Нести персональну відповідальність за надолуження та виконання навчальних програм.

2.Контроль за виконанням цього наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти Шулік В.В.

 

 

 

 

Начальник відділу освіти                                                          М.А.Донцова

 

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ  ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

НАКАЗ

 

 

03.03.2014р.                                                                                    № __29_-Н

 

Про призупинення навчально-виховного

процесу у закладах освіти Попаснянського

району

 

 

На підставі протоколу засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайної ситуації Попаснянської райдержадміністрації  від 28.02.2014 р.  № 3 «Про заходи щодо запобігання розповсюдження  грипу та ГРВІ у Попаснянському районі» та з метою  недопущення виникнення епідемії грипу та гострих респіраторних захворювань, розповсюдження захворюваності серед учасників навчально-виховного процесу,

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. Призупинити навчально-виховний процес у закладах освіти Попаснянського району  на термін введення карантину з 03.03.2013 р. по 07.03.2014р.
 2. Керівникам закладів освіти району:
  1. На період карантину відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів, які проводяться з учасниками навчально-виховного процесу.
  2. Забезпечити виконання профілактичних заходів щодо попередження розповсюдження грипу і гострих респіраторних інфекцій.
  3. Забезпечити проведення працівниками закладу комплексу робіт щодо підтримки функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного  режиму у навчальних закладах.
  4. Дотримуватись обов’язково повітряно-теплового режиму у закладі.
  5. Розробити заходити щодо відпрацювання занять за рахунок інтенсифікації та ущільнення програми відповідно до навчальних планів після нормалізації епідемічної ситуації.
 3.   Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник відділу освіти                                                           М.А.Донцова

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ  ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Н А К А З

 

         

10.02.2014 р.                                                                                            №_20 -Н

 

Про строки, форми, зміст  державної

підсумкової атестації учнів загальноосвітніх

закладів Попаснянського району  у

2013/2014 навчальному році

 

На виконання пункту 1.2 Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18 лютого 2008 року № 94, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 лютого 2008 року за № 151/14842 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2009 року № 1151, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України  18 січня 2010 року за № 39/17334), наказу Міністерства освіти і науки  від 29.11.2013 року № 1658 «Про строки, форми, зміст і підготовку державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2013/2014 навчальному році», з метою організованого проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2013/2014 навчальному році

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Директорам загальноосвітніх навчальних закладів Попаснянського району:

1.1. Провести державну підсумкову атестацію учнів   у 2013/2014 навчальному році у наступні терміни:

4 класи –  з 13 по 22 травня 2014 року;

9 класи – з 2 по 16 червня 2014 року;

11 класи – з 23 по 29 травня 2014 року;

1.2.Визначати форми проведення державної підсумкової атестації учнів  у 2013/2014 навчальному році згідно з додатком 1 наказу Міністерства освіти і науки  від 29.11.2013 року № 1658 «Про строки, форми, зміст і підготовку державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2013/2014 навчальному році»;

1.3.Використовувати збірники завдань для державної підсумкової атестації учнів  загальноосвітніх навчальних закладів з навчальних предметів інваріантної складової Типових навчальних планів  згідно з додатком 2 наказу Міністерства освіти і науки  від 29.11.2013 року № 1658 «Про строки, форми, зміст і підготовку державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2013/2014 навчальному році»;

1.4.Використовувати збірники завдань для державної підсумкової атестації учнів  загальноосвітніх навчальних закладів, які будуть оприлюднені   на сайті Міністерства освіти і науки України до 1 травня 2014 року згідно з вищезазначеним наказом.

1.5.Видати по школі із вищезазначених питань та ознайомити педагогічний колектив і  довести відповідну інформацію до відома батьків учнів.

2.Головному спеціалістові відділу освіти, молоді та спорту Шулік В.В. довести цей наказ до відома директорів.

3.Директорові КУ «Попаснянський районний методичний центр» Бондаренко С.І.:

3.1.Забезпечити науково-методичний супровід проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх закладів району.

3.2. Забезпечити навчальні заклади збірниками завдань для проведення атестації згідно додатку 2 до наказу Міністерства освіти і науки  від 29.11.2013 року № 1658 «Про строки, форми, зміст і підготовку державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2013/2014 навчальному році».

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту                                                                                М.А.Донцова

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

 

 29.01.2014 р.                                                                                        №_09-Н___         

        

 

Про призупинення занять 

у загальноосвітніх закладах

Попаснянського району

 

         На підставі листа Державної санітарно-епідеміологічної служби України від 28.01.2014  № 04.02.-10/57-і, листа Лисичанського міськрайонного управління  Головного управління Держсанепідслужби у Луганській області від 29.01.2014р. № 17/67, розпорядження голови РДА від 29.01.2014р. № 57 «Про призупинення занять у загальноосвітніх закладах Попаснянського району», враховуючи дані Українського гідрометеорологічного центру Міністерства надзвичайних ситуацій України щодо різкого зниження температури повітря,  з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я вихованців дошкільних і позашкільних закладів, учнів загальноосвітніх  навчальних закладів, а також безпечного функціонування в цих умовах навчальних закладів,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Директорам загальноосвітніх закладів, керівникам закладів освіти:

1.1.Призупинити навчальні заняття у загальноосвітніх закладах Попаснянського району для учнів 1-11-х класів з 30.01.2014р. – 31.01.2014р.

1.2.Скласти графіки цілодобового чергування у закладах  та забезпечити діяльність навчальних закладів в умовах низьких температур та цілодобове чергування.

1.3.Провести роз’яснювальну роботу серед вихованців дошкільних і позашкільних, учнів загальноосвітніх навчальних закладів щодо поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, навчання з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.

1.4.Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу та працівниками навчальних закладів, звернувши особливу увагу на правила безпечної роботи котелень, безпечного користування обігрівальними приладами тощо.

1.5.Перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу.

1.6.Забезпечити неухильне дотримання санітарного законодавства щодо проведення прогулянок, інших заходів у дошкільних навчальних закладах району.

1.7.Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з батьками у зв’язку із призупиненням занять у закладах освіти та перебуванням дітей вдома.

1.8.Організувати проведення навчання з використанням дистанційних (індивідуальних) форм навчання, інтерактивних засобів.

1.9.Невідкладно інформувати відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації про надзвичайні випадки у закладах.

2.Персональна відповідальність за дотримання санітарних норм, температурного режиму, безпечного функціонування навчальних закладів покладається на  керівників загальноосвітніх закладів та  закладів освіти.

3.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту                                                                            М.А.Донцова

 

У К Р А Ї Н А

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

ПОПАСНЯНСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

голови районної державної адміністрації

 

 

«___29__» 01. 2014 р.                                                                                      №___57____         

 м. Попасна           

 

 

Про призупинення занять 

у загальноосвітніх закладах

Попаснянського району

 

         На підставі листа Державної санітарно-епідеміологічної служби України від 28.01.2014  № 04.02.-10/57-і, листа Лисичанського міськрайонного управління  Головного управління Держсанепідслужби у Луганській області від 29.01.2014р. № 17/67,  враховуючи дані Українського гідрометеорологічного центру Міністерства надзвичайних ситуацій України щодо різкого зниження температури повітря,  з метою запобігання шкідливому впливу низьких температур на стан здоров’я вихованців дошкільних і позашкільних закладів, учнів загальноосвітніх  навчальних закладів, а також безпечного функціонування в цих умовах навчальних закладів:

1.Відділу освіти (Донцова М.А.):

1.1.Призупинити навчальні заняття у загальноосвітніх закладах Попаснянського району для учнів 1-11-х класів з 30.01.2014р. – 31.01.2014р.

1.2.Директорам загальноосвітніх закладів району скласти графіки цілодобового чергування у закладах  та забезпечити діяльність навчальних закладів в умовах низьких температур та цілодобове чергування.

1.3.Провести роз’яснювальну роботу серед вихованців дошкільних і позашкільних, учнів загальноосвітніх навчальних закладів щодо поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, навчання з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.

1.4.Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учасниками навчально-виховного процесу та працівниками навчальних закладів, звернувши особливу увагу на правила безпечної роботи котелень, безпечного користування обігрівальними приладами тощо.

1.5.Перенести на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів на відкритому повітрі та таких, які вимагають переїздів учасників навчально-виховного процесу.

1.6.Забезпечити неухильне дотримання санітарного законодавства щодо проведення прогулянок, інших заходів у дошкільних навчальних закладах району.

1.7.Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи з батьками у зв’язку із призупиненням занять у закладах освіти та перебуванням дітей вдома.

1.8.Організувати проведення навчання з використанням дистанційних (індивідуальних) форм навчання, інтерактивних засобів.

1.9.Покласти персональну відповідальність на керівників навчальних закладів за дотримання санітарних норм, температурного режиму, безпечного функціонування навчальних закладів.

 1.10.Невідкладно інформувати відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації про надзвичайні випадки у закладах.

2.Контроль за виконанням розпорядження покладається на заступника голови  райдержадміністрації Симоненка О.І.

 

 

 

 

Голова                                                                                          І.В.Агібалов

 

 

 

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

08.01.2014 р.                                                                                      №     03 - Н

 

 

Про відвідування учнями

навчальних занять за І семестр

2013-2014 навчального року

 

 

         Право громадян на освіту є конституційним і зафіксоване в ст.53 Конституції України, яка вказує що повна загальна середня  освіта є обов’язковою.

         Відповідно до Закону України «Про освіту», на виконання наказу МОН України від 04.09.2003р. №595 «Про вдосконалення постійного контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей», постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2000р. №646 «Про затвердження інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку» та з метою забезпечення конституційного права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, удосконалення постійного контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей і підлітків шкільного віку в загальноосвітніх закладах Попаснянського району важливим завданням є контроль за відвідуванням учнями навчальних занять.

         На підставі наданої інформації адміністраціями закладів при перевірці  з’ясовано, що протягом І семестру поточного навчального року на постійному контролі перебувала шкільна документація (журнали обліку відсутніх, класні журнали, медичні довідки, письмові пояснення батьків щодо причин відсутності дітей на уроках, документи щодо ведення роботи з дітьми, які пропускають заняття без поважних причин), проведені перевірки, рейди контролю за відвідуванням учнів.  За наслідками був зроблений детальний аналіз, проведені   співбесіди з представниками адміністрації закладів, з’ясовані та уточнені показники та недоліки у роботі із зазначеного питання. Особлива увага приділялася питанню пропусків навчальних досягнень учнями без поважних причин та проведеній роботі всіх учасників навчально-виховного процесу з цього питання.

         За результатами перевірки було встановлено:

 • практично всі учні навчального закладу дотримуються виконання ст. 52 Закону України «Про освіту», Статуту навчального закладу та єдиних вимог учнів;
 • журнали обліку відсутніх, класні журнали знаходяться у належному стані, запроваджена  система обліку і контролю за пропусками навчальних занять;
 •  учні, які тимчасово не відвідували заклад, в обов’язковому порядку надають медичну довідку, пояснення батьків про причину відсутності;
 • медичні довідки  та пояснення зберігаються у журналах обліку відвідування учнів;
 • в закладах існують відповідні комісії, які заслуховують учнів та їх батьків з причин пропусків навчальних занять;
 • адміністрації закладів направляють листи до органів внутрішніх справ щодо повернення учнів на навчання та відповідальності батьків за виховання дітей;
 • переважна кількість класних керівників закладів освіти щоденно ведуть чіткий  облік пропущених учнями уроків у класних журналах на сторінках обліку, підбиваючи підсумок наприкінці семестру, журналах обліку пропущених занять;
 •  чергові вчителі ведуть облік відсутніх по школі та подають його адміністрації закладу, класні керівники з’ясовують причину відсутності дитини з батьками.

Такі заходи проводяться у кожному навчальному закладі району. Так у всіх закладах селищного та сільського типу існує відповідна система контролю з боку адміністрації та класних керівників за відвідуванням учнями школи по класам та школі і вона дає свої кращі результати. В ряді закладів освіти  відсутні зовсім пропуски без поважних причин (Попаснянська гімназія № 20, Попаснянська ЗОШ № 1, Калинівська ЗОШ, Білогорівська ЗОШ, Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст., Мирнодолинська ЗОШ, Вовчоярівська ЗОШ,  Комишуваська ЗОШ І-ІІ ст., Новоіванівська ЗОШ, Золотарівська ЗОШ, Голубівська ЗОШ, ЗОШ с.Молодіжного, Оріхівська ЗОШ, Шипилівська ЗОШ).

Але, слід зазначити, що робота  класних керівників  та  зниження контролю  з боку адміністрації за відвідуванням учнями школи та   пропускам занять без поважної причини приводить до підвищення кількості пропущених занять по закладам, а результатом є значні прогалини у вивченні програмового матеріалу.

Середній показник пропущених днів на одного учня самий високий є у: Калинівській ЗОШ  - 38,6; Попаснянській ЗОШ № 25 – 6,7; Вовчоярівській ЗОШ – 6; Попаснянській ЗОШ № 21 – 5,2.  Низький цей показник у Оріхівській ЗОШ – 0,5; Троїцькій ЗОШ – 1;   ЗОШ с.Молодіжного – 1,2; Новоіванівській ЗОШ – 1,3; Комишуваська ЗОШ І-ІІ ст. Досить високі показники пропущених днів з поважної причини у Калинівській ЗОШ, Білогорівській ЗОШ, Вовчоярівській ЗОШ.  При перевірці довідок від батьків встановлено, що є випадки надання довідки ними за пропущений період – місяць та причина пропущених занять  є  хвороба або сімейні обставини.

Без поважних причин пропускають заняття учні семи закладів: Попаснянської ЗОШ № 25 (163 дні), Попаснянської ЗОШ № 21 (40 днів), Попаснянської ЗОШ № 27 (23 дні), ЗОШ с.Лисичанського (15 днів),  Попаснянської ЗОШ № 24 (9 днів), Врубівської ЗОШ (5 днів), Троїцької ЗОШ  (5 днів).

         Все це вказує на те, що не всі класні керівники та класоводи навчальних закладів відповідально ставляться до організації контролю за відвідуванням учнями школи, а результатом є прогалини у знаннях учнів. Адміністрації закладів знизили контроль за відвідуванням учнів. Враховуючи вищезазначене,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Директорам загальноосвітніх закладів району:

1.1.Проаналізувати результати пропусків занять за І семестр 2013-2014 навчального року та продовжити системну роботу щодо контролю із зазначеного питання.

1.2.Забезпечити повною мірою дотримання Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000р. № 646.

1.3.Здійснити заходи щодо повного охоплення дітей шкільного віку загальною середньою освітою, запровадити систему контролю за станом відвідування учнями школи.

1.4.Забезпечувати постійний контроль за дотриманням законодавства, спрямованого на профілактику правопорушень та бездоглядності учнів.

1.5.Активно використовувати педагогічний потенціал для впливу на учнів, які без поважних причин пропускають навчальні заняття, їх батьків або осіб, які їх замінюють.

1.6.Щопонеділка проводити оперативну нараду при директорові із зазначенням питання про стан відвідування учнями закладу за попередній тиждень.

1.7.Враховувати роботу класних керівників щодо відвідування учнями навчальних занять, ведення документації  при підведенні підсумків роботи закладу за звітній період.

1.8.Активізувати роботу учнівського самоврядування щодо впливу на учнів, які пропускають заняття.

1.9.Щорічно за результатами І  та  ІІ семестрів та на кінець навчального року видавати накази по закладу та надавати інформацію про пропуски занять та проведені заходи із зазначених питань до відділу освіти, молоді та спорту (Шулік В.В.) не пізніше п’яти робочих днів після завершення відповідного періоду.

2.Шулік В.В.- головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту щорічно підводити підсумки за результатами по району та доводити інформацію до відома директорів загальноосвітніх закладів.

3.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту                                                                 М.А.Донцова

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

06.01.2014 р.                                                                                      № __02_-Н

 

Про рух учнів та чисельність

контингенту учнів загальноосвітніх

закладів району  за результатами 

І семестру 2013-2014 навчального року

 

         На підставі результатів наданої інформації директорів загальноосвітніх закладів про рух та контингент учнів були визначені списки учнів, які вибули та  прибули за період І семестру 2013-2014 навчального року. Станом на 13 січня 2014р. збільшився контингент учнів у чотирьох закладах:  Комишуваській ЗОШ І-ІІІ - 2 учні, Троїцькій ЗОШ – 2 учні, Попаснянській ЗОШ № 21 – 1 учня, Попаснянській ЗОШ № 24 – 1 учня, Новоіванівській ЗОШ – 1 учня, ЗОШ Молодіжного - 1 учня,  Шипилівська ЗОШ – 1 учня. Зменшилася чисельність учнів у восьми закладах:  Попаснянській ЗОШ № 25 – 3 учні,  Попаснянській гімназії № 20 – 3 учні, Попаснянська ЗОШ № 27 – 2 учні, Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. – 2 учні. Проаналізувавши інформацію встановлено, що всього по району вибуло за І семестр  2013-2014 навчального року 45 учнів, а прибуло 36. Кількісний склад учнів на кінець І семестру складає 2897 учнів, що на 9 учнів менше ніж на початок 2013-2014 навчального року.   За межі району вибули на навчання 12 учнів. Результати руху учнів наведені в таблиці:

№ з/п

Назва загальноосвітнього навчального закладу

Всього учнів

на початок 2013-2014 навчального року

Рух учнів

Всього учнів на кінець І семестру

2013-2014 навчального року

Вибуло

Прибуло

1.

Попаснянська ЗОШ № 25

565

9

6

562

 

2.

Попаснянська ЗОШ № 24

290

3

4

291

 

3.

Попаснянська ЗОШ № 21

232

4

5

233

 

4.

Попаснянська ЗОШ № 1

375

4

4

375

 

5.

Попаснянська гімназія № 20

308

4

1

305

 

6.

Попаснянська ЗОШ № 27

108

3

1

106

 

7.

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

187

5

3

185

 

8.

Білогорівська ЗОШ

75

3

0

72

 

9.

Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

120

1

3

122

 

10.

Врубівська ЗОШ

97

3

0

94

 

11.

Мирнодолинська ЗОШ

65

0

0

65

 

12.

ЗОШ с.Лисичанського

105

1

1

105

 

13.

Троїцька ЗОШ

58

0

2

60

 

14.

Комишуваська ЗОШ І-ІІ ст.

59

1

1

59

 

15.

Вовчоярівська ЗОШ

72

2

1

71

 

16.

Новоіванівська ЗОШ

52

1

2

53

 

17.

Золотарівська ЗОШ

36

0

0

36

 

18.

Голубівська ЗОШ

41

0

0

41

 

19.

ЗОШ с.Молодіжного

28

0

1

29

 

20.

Оріхівська ЗОШ

17

1

0

16

 

21.

Шипилівська ЗОШ

16

0

1

17

 

Всього:

2906

45

36

2897

 

 

Встановлено, що учні вибували зі шкіл на підставі заяв батьків та наказів директорів загальноосвітніх навчальних закладів. Адміністрації закладів контролюють продовження навчання учнів, що вибули, мають в наявності довідки про продовження навчання, але не завжди чітко та своєчасно  проводять роботу щодо одержання довідок про навчання дітей шкільного віку в іншому навчальному закладі, що зумовлено вибуттям учнів за межі країни. Робота з цього питання проводиться і довідки про підтвердження навчання в іншому закладі школи отримують за допомогою сучасних засобів інформування.

         Враховуючи вищезазначене,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Визначити загальний кількісний склад учнів у загальноосвітніх закладах Попаснянського району станом на 13.01.2014р. – 2897 учнів.

2.Директорам загальноосвітніх закладів району:

2.1.Визначити загальний кількісний склад учнів за ступенями та по закладу.

2.2.Перевірити стан ведення ділової документації щодо руху учнів, своєчасність та систематичність записів.

2.3.Контролювати процес  вибуття учнів та підтвердження їх навчання в іншому навчальному закладі.

2.4.Сприяти  підвищенню іміджу закладу, з метою залучення учнів до навчання в даному закладі.

2.5.Подавати інформацію за результатами І семестру, ІІ семестру та за навчальний рік про рух учнів у закладі до відділу освіти, молоді та спорту (Шулік В.В.) не пізніше 10 днів після завершення навчально-виховного процесу.

3.Головному спеціалістові відділу освіти, молоді та спорту Шулік В.В. контролювати, узагальнювати та систематизувати надану інформацію щодо руху учнів та готувати проект наказу щодо зазначеного питання.

4.Контроль за виконанням наказу покласти на головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Шулік В.В.

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту                                                                 М.А.Донцова

ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

05.01.2014 р.                                                                                      № __01__-Н

 

Про рівень навчальних досягнень

учнів загальноосвітніх закладів

району за результатами   І семестру

2013-2014 навчального року

 

         Для реалізації завдань освіти та Державного стандарту загальної середньої освіти є необхідність об’єктивної інформації про рівень навчальних досягнень учнів з метою покращення якості знань та підготовки учнів до державної підсумкової атестації та проходження зовнішнього незалежного тестування. З цією метою в районі відповідно до річного плану на 2013-2014 навчальний рік та графіку контрольно-аналітичної діяльності за навчально-виховним процесом на 2013–2014 навчальний рік підведені підсумки за результатами інформації наданої адміністраціями шкіл з питань визначення якості знань, рівня навчальних досягнень учнів загальноосвітніх закладів району.

         За підсумками І семестру 2013-2014 навчального року якість знань по району становить 43%, що у порівнянні з минулим навчальним роком показник знизився на 2% Найвища якість знань у закладах становить 51-83%: Попаснянська ЗОШ № 21 - 51%,  Голубівська ЗОШ – 64%, Шипилівська ЗОШ – 78%,  Оріхівська ЗОШ – 83%. На високому рівні за результатами навчальних досягнень учнів по району закінчили І семестр 180 учнів, що складає 8%, показник стабільний у порівнянні з минулим навчальним роком; відповідно на достатньому рівні 769 учнів  що складає 35%, менше на 3% у порівнянні з минулим навчальним роком. Кращими показниками високого рівня є  досягнення учнів Шипилівської ЗОШ – 22%, Голубівської ЗОШ – 22%, Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст. – 13%, Попаснянської ЗОШ № 21 - 11%, Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – 11%, ЗОШ с.Лисичанського – 10% та Попаснянської гімназії № 20 – 10%. Але є заклади де показник навчання учнів високого рівня зовсім відсутній: Оріхівська ЗОШ, Золотарівська ЗОШ. Досить високий показник низького рівня навчальних досягнень учнів у загальноосвітніх закладах району, який складає 137 учнів та відповідно 6% . Процент цього показника по району у порівнянні з минулим роком становить менше на 1%.  Один із  високих показників низького рівня у Мирнодолинській ЗОШ  – 29% та Попаснянській ЗОШ № 27 – 25%. У Попаснянській  гімназії № 20 показник низького рівня у гімназичних класах складає 1%, що вказує на відрахування 2 учнів з гімназії, відповідно до Статуту закладу. Відсутній цей показник у Шипилівський ЗОШ,  Оріхівській ЗОШ, Голубівській ЗОШ, Новоіванівській ЗОШ, Вовчоярівській ЗОШ, ЗОШ с.Лисичанського, Врубівській ЗОШ, Білогорівській ЗОШ та Попаснянській ЗОШ № 21. Не атестованих учнів за результатами І семестру немає.

Підведення підсумків показали такий рівень навчальних досягнень учнів загальноосвітніх закладів району за результатами І семестру 2011-2012 навчального року:

№ п/п

Назва загальноосвітнього навчального закладу

Рівень навчальних досягнень учнів 1-11 класів

Якість знань %

В

%

Д

%

С

%

Н

%

1.

Попаснянська ЗОШ № 25

31

7

171

39

213

48

27

6

46%

2.

Попаснянська ЗОШ № 24

10

4

95

43

112

50

6

3

47%

3.

Попаснянська гімназія № 20

24

10

64

27

145

62

2

1

37%

4.

Попаснянська ЗОШ № 21

20

11

71

40

88

49

0

0

51%

5.

Попаснянська ЗОШ № 1

28

9

112

38

114

39

42

14

47%

6.

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

15

11

51

37

61

44

11

8

48%

7.

Білогорівська ЗОШ

2

4

19

34

35

62

0

0

38%

8.

Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

13

13

28

29

48

48

10

10

42%

9.

Врубівська ЗОШ

3

4

22

30

49

66

0

0

34%

10.

Мирнодолинська ЗОШ

2

4

9

20

21

47

13

29

24%

11.

ЗОШ с.Лисичанського

7

10

23

31

44

59

0

0

41%

12.

Троїцька ЗОШ

2

4

19

43

22

49

2

4

47%

13.

Попаснянська ЗОШ № 27

7

8

22

28

31

39

20

25

36%

14.

Комишуваська ЗОШ І-ІІ ст.

3

6

19

40

25

52

1

2

46%

15.

Вовчоярівська ЗОШ

1

2

22

42

30

56

0

0

44%

16.

Новоіванівська ЗОШ

2

4

14

33

27

63

0

0

37%

17.

Золотарівська ЗОШ

0

0

9

41

12

55

1

4

41%

18.

Голубівська ЗОШ

7

22

14

42

12

36

0

0

64%

19.

ЗОШ с.Молодіжного

1

4

10

37

14

52

2

7

41%

20.

Оріхівська ЗОШ

0

0

10

83

2

17

0

0

83%

21.

Шипилівська ЗОШ

2

22

5

56

2

22

0

0

78%

Всього по району атестовано  2193 учнів – 100%

181

8%

768

35%

1107

51%

137

6%

43%

Підвищився рівень якості знань у порівнянні з минулим навчальним роком у 11 закладах району:

 

 1. Оріхівська ЗОШ - 30%;
 2. Комишуваській ЗОШ І-ІІ ст. – 7%;
 3. Голубівська ЗОШ – 6%;
 4. Вовчоярівська ЗОШ -5%;
 5. Золотарівська ЗОШ – 4%;
 6. Попаснянській ЗОШ № 24 – 3%;
 7. Попаснянська ЗОШ № 21 – 3%;
 8. Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст. – 3%;
 9. Новоіванівська ЗОШ -3%;

10)ЗОШ с.Молодіжного – 2%;

      11)Врубівській ЗОШ – 1%.

 

         Атестованими із  1206 учнів 1-4 класів за результатами І семестру було 562 учні 3-4 класів. Учні першого та другого класів не оцінюються і не атестуються за результатами І семестру.  За результатами навчальних досягнень найвища якість знань серед учнів початкових класів складає  70-100% у закладах: Оріхівська ЗОШ – 100%, Шипилівська ЗОШ – 78%, Голубівська ЗОШ – 83%, Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст. -76%, Попаснянська ЗОШ № 21 -73%, Попаснянська ЗОШ № 1 – 70%. Відсоток високого рівня  достатньо високий у Попаснянській ЗОШ № 21 – 27%, Калинівській ЗОШ – 26%, Комишуваській ЗОШ І-ІІІ ст. – 22%, Шипилівській ЗОШ – 22%.   Але є заклади де високий рівень в початкових класах відсутній: Троїцька ЗОШ, ЗОШ с.Молодіжного, Оріхівська ЗОШ, Золотарівська ЗОШ. Присутній процент учнів, які мають і низький рівень знань. Середній показник по району складає 1%, що є на 1% менше у порівнянні з минулим навчальним роком. Але значно його перевищують учні  ЗОШ с.Молодіжного – 25%.  Підведення підсумків показали такий рівень навчальних досягнень учнів початкових класів за результатами І семестру 2013-2014 навчального року:

 

№ п/п

Назва загальноосвітнього навчального закладу

Рівень навчальних досягнень учнів 3-4 класів

Якість знань %

В

%

Д

%

С

%

Н

%

1.

Попаснянська ЗОШ № 25

15

14

42

39

48

44

3

3

53%

2.

Попаснянська ЗОШ № 24

4

7

34

60

19

33

0

0

67%

3.

Попаснянська гімназія № 20

9

18

14

27

28

55

0

0

67%

4.

Попаснянська ЗОШ № 21

8

27

14

46

27

8

0

0

73%

5.

Попаснянська ЗОШ № 1

9

11

46

59

20

26

3

4

70%

6.

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

9

26

17

50

7

20

1

4

76%

7.

Білогорівська ЗОШ

1

7

7

50

6

43

0

0

57%

8.

Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

6

22

10

37

11

41

0

0

59%

9.

Врубівська ЗОШ

2

11

6

32

11

57

0

0

43%

10.

Мирнодолинська ЗОШ

1

12

3

38

4

50

0

0

50%

11.

ЗОШ с.Лисичанського

3

16

9

48

7

36

0

0

64%

12.

Троїцька ЗОШ

0

0

3

43

4

57

0

0

43%

13.

Попаснянська ЗОШ № 27

4

18

8

35

10

43

1

4

53%

14.

Комишуваська ЗОШ І-ІІ ст.

1

8

8

61

4

31

0

0

69%

15.

Вовчоярівська ЗОШ

1

6

10

63

5

31

0

0

69%

16.

Новоіванівська ЗОШ

1

8

5

42

6

50

0

0

50%

17.

Золотарівська ЗОШ

0

0

0

0

0

0

0

0

0%

18.

Голубівська ЗОШ

1

17

4

66

1

17

0

0

83%

19.

ЗОШ с.Молодіжного

0

0

4

50

2

25

2

25

50%

20.

Оріхівська ЗОШ

0

0

4

100

0

0

0

0

100%

21.

Шипилівська ЗОШ

2

22

5

56

2

22

0

0

78%

Всього по району атестовано  562 учні – 100%

 

77

14%

253

45%

222

 

40%

 

10

 

1%

 

59%

 

Серед учнів 5-9-х класів атестовані 1430 учнів, що складає 100% від загальної кількості  учнів по району. Середній показник якості знань в закладах району достатньо низький та складає 38%, що на 3% більше у порівнянні з минулим навчальним роком.  Достатньо високий показник якості знань у учнів 5-9-х класів Оріхівській ЗОШ – 75%, Голубівська ЗОШ – 59%, Троїцька ЗОШ – 45%,  Попаснянській ЗОШ № 21 – 42%, Попаснянській ЗОШ № 25 – 41%, Попаснянській ЗОШ № 1 – 40%. Показник якості знань достатньо низький у Мирнодолинській ЗОШ та складає 19%. Районний показник високого рівня учнів 5-9 класів складає 6%. Перевищують цей показник учні Голубівської ЗОШ - 22%, Попаснянської ЗОШ № 1 - 10%, Комишуваської ЗОШ І-ІІІ ст. – 8%, Попаснянської гімназії № 20 – 7%, Попаснянської ЗОШ № 21 – 7%, Калинівської ЗОШ – 7%.  Є заклади у яких такий показник зовсім відсутній: Троїцька ЗОШ,  Вовчоярівська ЗОШ,  Золотарівська ЗОШ, Оріхівська ЗОШ.   Дев’ять навчальних закладів серед випускників 9-х класів за результатами навчальних досягнень за І семестр 2013-2014 навчального року визначили претендентів на свідоцтво з відзнакою:

 

№ з/п

П.І.Б.

Назва загальноосвітнього навчального закладу

Рішення педагогічної ради ЗНЗ

1.

Анісімов Владислав Едуардович

Попаснянська ЗОШ № 1

Від 14.01.2014р. № 1

2.

Барановський Іван Сергійович

Попаснянська ЗОШ № 1

Від 14.01.2014р. № 1

3.

Захаров Василь Михайлович

Попаснянська гімназія № 20

Від 09.01.2014р. № 1

4.

Суміна Аліна Миколаївна

Попаснянська гімназія № 20

Від 09.01.2014р. № 1

5.

Терпелюк Єгор Андрійович

Попаснянська гімназія № 20

Від 09.01.2014р. № 1

6.

Кащєєва Дар’я Василівна

Попаснянська ЗОШ № 25

Від 10.01.2014р. № 1

7.

Михайленко Валерія Ігорівна

Попаснянська ЗОШ № 25

Від 10.01.2014р. № 1

8.

Рязанцева Світлана Геннадіївна

Попаснянська ЗОШ № 25

Від 10.01.2014р. № 1

9.

Шулік Дар’я Вікторівна

Попаснянська ЗОШ № 25

Від 10.01.2014р. № 1

10.

Ярославцева Анастасія Олександрівна

Попаснянська ЗОШ № 25

Від 10.01.2014р. № 1

11.

Яцина Михайло Павлович

Попаснянська ЗОШ № 25

Від 10.01.2014р. № 1

12.

Лунько Ганна Олександрівна

Попаснянська ЗОШ № 24

Від 09.01.2014р. № 1

13.

Булмак Ольга Сергіївна

Попаснянська ЗОШ № 21

Від 17.01.2014р.

№ 1

14.

Бронштейн Катерина Олександрівна

Комишуваська ЗОШ І-ІІ ст.

Від 06.01.2014р. № 1

15.

Левченко Альбіна Сергіївна

ЗОШ с.Лисичанського

Від 09.01.2014р. № 1

16.

Моткова Дарина Вадимівна

ЗОШ с.Лисичанського

Від 09.01.2014р. № 1

17.

Коловська Яна Вячеславівна

Комишуваська ЗОШ І-ІІІст.

Від 06.01.2014р. № 1

18.

Негода Вікторія Вікторівна

Комишуваська ЗОШ І-ІІІст.

Від 06.01.2014р. № 1

19.

Украінцева Діана Валентинівна

Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

Від 06.01.2014р. № 1

20.

Данільченко Дар’я Дмитрівна

ЗОШ с.Молодіжного

Від 27.12.2013р.№ 14

 

Низький процент рівня навчальних досягнень по району складає 7%, що на 3% менше у порівнянні з минулим роком.  Але є заклади у яких він значно перевищує районний показник: Мирнодолинська ЗОШ – 35%; Попаснянська ЗОШ № 27 – 33%. Відсутній  показник низького рівня у Попаснянській ЗОШ № 21, Білогорівській ЗОШ, Врубівській ЗОШ, ЗОШ с.Лисичанського, Троїцька ЗОШ, Вовчоярівська ЗОШ, Новоіванівська ЗОШ, Голубівській ЗОШ, Оріхівській ЗОШ та ЗОШ с.Молодіжного. Підведення підсумків показали такий рівень навчальних досягнень учнів 5 - 9-х класів за результатами І семестру 2013-2014 навчального року:

 

№ п/п

Назва загальноосвітнього навчального закладу

Рівень навчальних досягнень учнів 5-9 класів

Якість знань %

В

%

Д

%

С

%

Н

%

1.

Попаснянська ЗОШ № 25

12

4

102

37

142

51

22

8

41%

2.

Попаснянська ЗОШ № 24

3

2

45

34

78

59

6

5

36%

3.

Попаснянська гімназія № 20

9

7

36

26

92

66

2

1

33%

4.

Попаснянська ЗОШ № 21

9

7

44

35

73

57

0

0

42%

5.

Попаснянська ЗОШ № 1

18

10

52

30

72

41

33

19

40%

6.

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

6

7

28

32

45

52

8

9

39%

7.

Білогорівська ЗОШ

1

3

12

30

27

67

0

0

33%

8.

Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

5

8

15

25

32

52

9

15

33%

9.

Врубівська ЗОШ

1

3

10

25

29

72

0

0

28%

10.

Мирнодолинська ЗОШ

1

3

6

16

17

46

13

35

19%

11.

ЗОШ с.Лисичанського

4

8

11

23

33

69

0

0

31%

12.

Троїцька ЗОШ

0

0

14

45

17

55

0

0

45%

13.

Попаснянська ЗОШ № 27

3

5

14

26

21

36

19

33

31%

14.

Комишуваська ЗОШ І-ІІ ст.

2

6

11

31

21

60

1

3

37%

15.

Вовчоярівська ЗОШ

0

0

12

32

25

68

0

0

32%

16.

Новоіванівська ЗОШ

1

3

9

29

21

68

0

0

32%

17.

Золотарівська ЗОШ

0

0

9

41

12

55

1

4

41%

18.

Голубівська ЗОШ

6

22

10

37

11

41

0

0

59%

19.

ЗОШ с.Молодіжного

1

5

6

32

12

63

0

0

37%

20.

Оріхівська ЗОШ

0

0

6

75

2

25

0

0

75%

Всього по району атестовано   1430 учнів – 100%

82

6%

452

32%

782

55%

114

7%

38%

        

Серед  учнів 10-11 х класів загальноосвітніх закладів району атестовано за результатами І семестру 260 учнів, що складає 100%. Середній показник якості знань учнів 10-11-х класів складає 48%, що є на 7% більше у порівнянні з минулим навчальним роком. Перевищують цей показник учні   Попаснянської ЗОШ № 21 – 70%, Троїцької ЗОШ – 58%,  Попаснянської ЗОШ № 24 – 56%, Попаснянської ЗОШ № 25 – 55%. Претендентів на Золоту та Срібну  медаль у загальноосвітніх закладах району всього 8, які визначені рішеннями педагогічних рад загальноосвітніх навчальних закладів :

№ з/п

ПІБ випускника

Назва ЗНЗ

 

Медаль

1.

Стець Віталій Володимирович

Попаснянська ЗОШ № 25

Срібна медаль

Від 10.01.2014р. № 1

2.

Бортовець Станіслав Олегович

Попаснянська гімназія  № 20

Золота медаль

Від 09.01.2014р. № 1

3.

Василеженко Олена Шамілівна

Попаснянська гімназія  № 20

Золота медаль

Від 09.01.2014р. № 1

4.

Григораш Павло Дмитрович

Попаснянська гімназія  № 20

Золота медаль

Від 09.01.2014р. № 1

5.

Десятник Христина Валеріївна

Попаснянська ЗОШ № 24

Золота медаль

Від 09.01.2014р. № 1

6.

Міщенко Олександр Олександрович

Попаснянська ЗОШ № 24

Золота медаль

Від 09.01.2014р. № 1

7.

Ємельянов Дмитро Анатолійович

Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

Золота медаль

Від 06.01.2014р.

№ 1

8.

Побережний Андрій Олександрович

Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

Срібна медаль

Від 06.01.2014р.

№ 1

 

Але в наявності є досить високий показник низького рівня навчальних досягнень учнів 10–11-х класів, середній показник по закладам району складає 5%. Високий показник низького рівня у Троїцькій ЗОШ – 29%, Попаснянській ЗОШ № 1 - 14%, Калинівській ЗОШ І-ІІІ ст.- 12%. Підведення підсумків показали такий рівень навчальних досягнень учнів 10-11 - х класів за результатами І семестру 2013-2014 навчального року:

 

№ п/п

Назва загальноосвітнього навчального закладу

Рівень навчальних досягнень учнів 10-11-х класів

Якість знань %

В

%

Д

%

С

%

Н

%

1.

Попаснянська ЗОШ № 25

4

7

27

48

23

41

2

4

55%

2.

Попаснянська ЗОШ № 24

3

9

16

47

15

44

0

0

56%

3.

Попаснянська гімназія № 20

6

13

14

31

25

56

0

0

44%

4.

Попаснянська ЗОШ № 21

3

13

13

57

7

30

0

0

70%

5.

Попаснянська ЗОШ № 1

1

2

14

23

22

51

6

14

25%

6.

Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст.

0

0

6

35

9

53

2

12

35%

7.

Білогорівська ЗОШ

0

0

0

0

2

100

0

0

0%

8.

Комишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.

2

18

3

27

5

46

1

9

45%

9.

Врубівська ЗОШ

0

0

6

40

9

60

0

0

40%

10.

Мирнодолинська ЗОШ

0

0

0

0

0

0

0

0

0%

11.

ЗОШ с.Лисичанського

0

0

3

43

4

57

0

0

43%

12.

Троїцька ЗОШ

2

29

2

29

1

13

2

29

58%

Всього по району атестовано   260 учнів – 100%

21

8%

104

40%

122

47%

13

5%

48%

        

         Всі вищезазначені зауваження  вказують на те, що не всі керівники навчальних закладів відповідально ставляться до організації контролю за  рівнем навчальних досягнень учнів, а результатом є прогалини у знаннях та достатньо низький рівень знань. Вчителям-предметникам необхідно стимулювати учнів до якісного навчання, визивати в учнів інтерес до свого предмету та більш якісно підходити до підготовки та викладання предмета. Враховуючи вищезазначене,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Директорам загальноосвітніх закладів району:

1.1.Проаналізувати результати навчально-виховного процесу за І семестр 2013-2014 навчального року та продовжити системну роботу щодо виконання навчальних програм.

1.2 Винести питання щодо якості навчання учнів на педагогічну нараду.

1.3.Сприяти стимулюванню щодо підвищення якості знань учнів та підвищення умов для надання якісних освітніх послуг. Активно застосовувати різноманітні форми підвищення мотивації учнів до навчання.

1.4.Виявити зв'язок між рівнем навчальних досягнень школярів і якістю викладання предметів з метою аналізу рівня навчальних досягнень.

1.5.Глибоко та всебічно проаналізувати причини низького рівня навчальних досягнень школярів і намітити конкретні заходи щодо їх подолання.

1.6.Своєчасно та систематично здійснювати контроль за рівнем навчальних досягнень учнів, підводити підсумки та приймати управлінські рішення.

1.7.Використовувати в організації контролю традиційні і нетрадиційні  форми: рейтингову систему контролю, яка дає можливість організувати систематичне вивчення навчального матеріалу учнями.

1.8.Запровадити прийоми диференціації та індивідуалізації навчання для запобігання неуспішності у школярів.

1.9.Опрацювати додатково нормативні документи на методичних нарадах щодо оцінювання навчальних досягнень учнів у початкових класах.

1.10.Щорічно за результатами І та  ІІ семестрів та на кінець навчального року надавати інформацію із зазначених питань до відділу освіти, молоді та спорту (Шулік В.В.) не пізніше п’яти робочих днів після завершення відповідного періоду.

2. Головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту  Шулік В.В. щорічно підводити підсумки за результатами рівня навчальних досягнень учнів по району та доводити інформацію до відома директорів загальноосвітніх закладів на нараді.

3.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту                                                                             М.А.Донцова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

24.12.2013 р.                                                                                      № 198 -Н

 

Про організоване  закінчення 

І семестру 2013-2014 навчального

року

 

         На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 20.05.2013р. № 1/9-349, для реалізації завдань освіти та Державного стандарту загальної середньої освіти є необхідність об’єктивної інформації про навчально-виховний процес  та його результативність, на забезпечення конституційного права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти та вдосконалення постійного контролю за охопленням навчанням і вихованням дітей і підлітків шкільного віку,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Директорам загальноосвітніх закладів району:

1.1.Завершити І семестр 2013-2014 навчального року 27-28 грудня 2013 року.

1.2.Забезпечити дотримання вчителями вимог нормативно - правових актів та критеріїв оцінювання під час здійснення тематичного та семестрового оцінювання. 

1.3.Проаналізувати результати навчально-виховного процесу за І семестр 2013-2014 навчального року та продовжити системну роботу щодо виконання навчальних програм, видати наказ по школі.

1.4. Визначити претендентів на свідоцтво з відзнакою та претендентів на медаль за результатами І семестру 2013-2014 навчального року на підставі рішення педагогічної ради закладу та подати до відділу освіти, молоді та спорту (Шулік В.В.) інформацію  з вищезазначеного питання до 13 січня 2014 року.

1.5.Провести зимові канікули з 30.12 2013 – 12.01.2014.

1.6.Надати   інформацію про результати навчально-виховного процесу за

І семестр 2013-2014 навчального року головному спеціалістові відділу освіти, молоді та спорту Шулік В.В. до 15.01.2014р.

1.7.Сприяти стимулюванню щодо підвищення якості знань учнів та підвищення умов для надання якісних освітніх послуг. Активно застосовувати різноманітні форми підвищення мотивації учнів до навчання.

1.8.Здійснити заходи щодо повного охоплення дітей шкільного віку загальною середньою освітою, запровадити систему контролю за станом відвідування учнями школи, підвести підсумки за результатами І семестру 2013-2014 навчального року та видати наказ по школі.

1.9.Забезпечувати постійний контроль за дотриманням законодавства, спрямованого на профілактику правопорушень та бездоглядності учнів.

1.10.Активно використовувати педагогічний потенціал для впливу на учнів, які без поважних причин пропускають навчальні заняття, їх батьків або осіб, які їх замінюють.

1.11.Щорічно за результатами І та ІІ семестрів та на кінець навчального року надавати інформацію із зазначених питань до відділу освіти (Шулік В.В.).

1.12.Внести всі дані за результатами навчально-виховного процесу за І семестр  2013-2014 навчального року до електронного щоденника закладу до 15. 01.2014 року.

2.Шулік В.В.- головному спеціалісту відділу освіти, молоді та спорту щорічно та за результатами І та ІІ семестрів підводити підсумки  по району та доводити інформацію до відома директорів загальноосвітніх закладів.

3.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту                                                                 М.А.Донцова

 

ВІДДІЛ ОСВІТИ,МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ПОПАСНЯНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

19.12.2013 р.                                                                                                №194-к

 

Про заходи щодо безпечного проведення

новорічних свят та зимових канікул

у 2013-2014 навчальному році

 

 

На виконання Законів України «Про охорону праці», «Про освіту», «Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти» наказ Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 №563),наказу Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації від 16.12.2013 р. № 1552 та листів Департаменту освіти і науки від 26.11.2013 №3/05-9710,28.11.2013 №2/08-9859,методичних рекомендацій з безпечного проведення новорічних свят та з метою збереження життя та здоров'я учасників навчально-виховного процесу під час проведення новорічних свят та у дні зимових канікул 2013-2014 навчального року.

 

    НАКАЗУЮ:

 

1.Директорам загальноосвітніх навчальних закладів:

1.1 Забезпечити безпеку учнів та працівників навчального закладу при проведенні новорічних свят та у дні зимових канікул.

1.2.Передбачити протипожежні заходи,перевірку технічного стану первинних засобів пожежогасіння та евакуаційних заходів.

1.3. Провести інструктажі та бесіди з питань безпеки життєдіяльності з учнями та працівниками.

2.Контроль за виконанням цього наказу  покласти на спеціаліста з охорони

праці та техніки безпеки відділу освіти ,молоді та спорту Васильєву К.І.

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу освіти,

молоді та спорту                                                                        Донцова М.А.

Попередня сторінка || Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6
Попаснянська районна державна адміністрація
93300, Україна, м. Попасна, пл.Леніна, 2
Тел. (06474) 3-16-44, факс 3-16-44
Веб-сайт: http://pps.loga.gov.ua
E-mail: poek@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.pps.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Попаснянська РДА