Сьогодні: п'ятниця, 28 квітня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи схвалюєте Ви Мирний план Президента України?

Так (0%)


Ні (0%)


Є зауваження (0%)


Проголосувало: 0
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Попаснянська РДАДіяльність РДАПрес-центр20 березня 2017, 11:54

Проведено підготовку до відзначення Дня Національної гвардії України.

20 березня 2017, 11:54

Проведено підготовку до відзначення Дня Національної гвардії України.

Сьогодні, 20 березня, перший заступник голови Попаснянської райдержадміністрації, в.о. голови – керівника районної військово-цивільної адміністрації Микола Ханатов очолив засідання організаційного комітету до Дня Національної гвардії України. Для належної організації заходу на засідання були запрошені заступник голови райдержадміністрації Валерій Куліков, керівник апарату Вікторія Попова, начальник відділу управління персоналом Людмила Ярославцева, в.о. начальника відділу культури Юлія Сінкевич та директор клубу Яна Змитрович.

У перебігу наради обговорювалась форма концертної програми, її дата та час проведення, відзначення військовослужбовців  та ознайомлення із переліком артистів «Шлягеру року», які знову завітають на Попаснянщину.

За підсумками засідання всі присутні отримали відповідні доручення.
28 квітня 2017, 14:42
Проведено суботник
28 квітня 2017 року було проведено суботник спрямований на поліпшення довкілля, благоустрою території біля райдержадміністрації. 

докладніше »28 квітня 2017, 14:28
В центрі уваги соціальних працівників – сім'ї з дітьми.
28 квітня 2017року спеціалістами Попаснянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно змобільною бригадою з надання соціально-психологічної допомоги був проведений профілактичний рейд у с. Комишуваха для роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах. 

докладніше »27 квітня 2017, 17:24
Pустріч з представниками місії OБCЄ.
27 квітня керівник апарату Попаснянської райдержадміністрації Вікторія Попова провела робочу зустріч з представниками місії OБCЄ. У розмові також прийняли участь завідувач сектора з питань цивільного захисту Олександр Тютюнникова та начальник відділу житлово-комунального та будівництва Сергій Архипенко.  

докладніше »27 квітня 2017, 17:10
100 років з Дня народження Почесного громадянина
1 травня 2017 року виповнюється 100 років з Дня народження Почесного громадянина міста Попасна, ветерана Другої світової війни, невичерпного оптиміста, талановитого знавця і ентузіаста, творця районного краєзнавчого музею - Іофе Семена Петровича.

докладніше »27 квітня 2017, 16:07
Внутрішньо переміщені особи
27 квітня 2017 року під головуванням заступника голови відбулось засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. 

докладніше »27 квітня 2017, 15:43
Засідання районної комісії
26 квітня 2017 року відбулося засідання районної комісії по призначенню субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, яке провів заступник голови райдержадміністрації Валерій Куліков.

докладніше »27 квітня 2017, 15:31
«UNICEFFootballCup» у Попаснянському районі
27 квітня 2017 року у Попаснянській ДЮСШ відбувся районний етап Міжобласного турніру «UNICEFFootballCup» серед U- (2005 р.н.). Головною метою змагань була залучення школярів до спільної взаємодії та об’єднання у спортивному русі, популяризація занять футболом, пропаганда здорового способу життя, залучення до занять футболом учнівської молоді різного віку, поглядів, переконань та статі.

докладніше »27 квітня 2017, 13:51
Про регулювання містобудівної діяльності
          Відповідно до п. 1 пп. 2 п. 3 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», абз. 2 п. 4 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні.    

докладніше »27 квітня 2017, 09:23
Перспективи впровадження стандартів прозорості у видобувному секторі Луганщини
В межах реалізації Закону України «Про відходи», а також Ініціативи прозорості видобувних галузей. 26.04.2016 р. в. о. начальника відділу містобудування та архітектури  Тимофій Нечепуренко, головні спеціалісти управління агропромислового розвитку Попаснянської районної державної адміністрації Євген Димарчук та Євген Дегтярьов прийняли активну участь у роботі круглого столу «ІПВГ: Перспективи впровадження стандартів прозорості у видобувному секторі Луганщини». 

докладніше »26 квітня 2017, 13:01
Чорнобиль…Чорний біль нашої землі.
Чорнобиль…Чорний біль нашої землі. Скільки б не минуло років, все одно це слово полум’янітиме чорним вогнищем скорботи. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною.  

докладніше »25 квітня 2017, 12:52
Найбільша техногенна аварія
26 квітня 1986 року сталася найбільша техногенна аварія в історії людства. Сьогодні у районному краєзнавчому музеї за участю заступника голови Валерія Кулікова, голови районної громадської організації «Союз Чорнобиль»  Олександра Коломійченка та учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Анатолія Любицького  відбулася  зустріч з школярами міста  з нагоди  вшанування пам’яті трагедії на Чорнобильській АЕС.    

докладніше »24 квітня 2017, 16:08
Казкотеріпія, як дієвий захід розвитку дитячого мовлення дошкільнят.
Казкотеріпія, як дієвий захід розвитку дитячого мовлення дошкільнят. З метою обміну досвідом роботи між вихователями в ДНЗ№1 м.Попасна (завідуюча Песцова О.М.) відбувся семінар-практикум Інноваційні технології в роботі з дітьми. На семінарі було презентовано роботу колег з казкотерапії Фартушковий театр, Зернятко, музичний керівник Волкова О.В. та роботу з пісочної терапії Маленькі курчата - вихователь Кара С.В. Спілкування із казкою допомагає дошкільнятам впоратися зі своїми негативними станами, невпевненістю, небажанням пізнавати нове тощо. Робота педагогів в даному напрямку, на прикладі позитивних персонажів, вчить дитину бути чуйною та толерантною.

докладніше »24 квітня 2017, 15:50
ОГОЛОШЕННЯ
Луганська обласна організація Товариства Червоного Хреста України оголошує конкурс на здобуття посади голови Попаснянської районної організації Товариства Червоного Хреста (повний робочий день).

докладніше »24 квітня 2017, 13:57
Візит Тетяни Слюз
24 квітня 2017 року в Попаснянський район завітала голова Державної казначейської служби України Тетяна Ярославівна Слюз. Разом із першим заступником голови Попаснянської РДА, в. о.  керівника цивільно-військової адміністрації М. М. Ханатовим, начальником Управління Державної казначейської служби в Попаснянському  районі І.О.Скляровою та заступником начальника відділу освіти Попаснянської РДА Шулік В.В. вона відвідала загальноосвітні навчальні заклади м.Попасна. яку власноруч вишивали працівники  сорок одної казначейської служби України.

докладніше »24 квітня 2017, 10:41
До уваги державних реєстраторів, державних та приватних нотаріусів!
Міністерство юстиції України листом від 18.04.2017 № 27/19.2-17 доводить до відому суб'єктів державної реєстрації наступну інформацію.

докладніше »21 квітня 2017, 15:48
Шановні підприємці!
Шановні підприємці! Запрошуємо Вас прийняти участь у святкових заходах з нагоди відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відзначатимуться 9 травня 2017 року та будуть проходити за адресою: місто Попасна, площа Героїв о 10.00 годині.  

докладніше »21 квітня 2017, 12:25
Засідання організаційного комітету
Сьогодні, 21 квітня, під головуванням першого заступника голови Попаснянської райдержадміністрації, в.о. голови – керівника районної військово-цивільної адміністрації Миколи Ханатова, за участю заступника голови Валерія Кулікова, керівника апарату Вікторії Попової, заступника міського голови Ірини Гапотченко, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, а також керівників підприємств, закладів культури,  правоохоронних органів відбулося засідання організаційного комітету з питань підготовки та відзначення 72-ї річниці перемоги над фашизмом у Другій світовій війни.

докладніше »20 квітня 2017, 16:20
День народження дитячої районної організації «Пролісок»
20 квітня 2017 року у великій залі Районного будинку культури відбувся значний захід для дітей загальноосвітніх навчальних закладів Попаснянського району – День народження дитячої районної організації «Пролісок», яку підготували та провели педагоги та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості. 

докладніше »20 квітня 2017, 12:58
«Галактика талантів»
19 квітня у Попаснянській гімназії № 20 відбулося  щорічне свято  «Галактика талантів».  Це – захід, на якому визначають та нагороджують кращих учнів, за їх досягнення на предметних олімпіадах різних рівнів, кращих юних науковців за їх здобутки на конкурсі – захисті науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН, а також найбільш талановитих співаків, музикантів, спортсменів і учасників та переможців Всеукраїнських та Міжнародних  інтерактивних предметних конкурсів.   

докладніше »20 квітня 2017, 12:20
Робоча нарада
20 квітня 2017 року проведена нарада під головуванням першого заступника голови Попаснянської райдержадміністрації, в.о. голови – керівника районної військово-цивільної адміністрації Миколи Ханатова, за участю заступника голови – Валерія Кулікова, керівника апарату Вікторії Попової, начальників відділів та управлінь.  

докладніше »20 квітня 2017, 09:57
Галактика талантів
19 квітня у Попаснянській гімназії № 20 відбулося  щорічне свято  «Галактика талантів».  Це – захід, на якому визначають та нагороджують кращих учнів, за їх досягнення на предметних олімпіадах різних рівнів, кращих юних науковців за їх здобутки на конкурсі – захисті науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН, а також найбільш талановитих співаків, музикантів, спортсменів і учасників та переможців Всеукраїнських та Міжнародних  інтерактивних предметних конкурсів.  

докладніше »20 квітня 2017, 09:27
Інформація по управлінню соціального захисту населення Попаснянської районної адміністрації
Управління соціального захисту населення до Державної казначейської служби України у Попаснянському районі  надані платіжні доручення на виплату:

докладніше »20 квітня 2017, 09:20
Постанова кабінет міністрів України
Про внесення змін до пункту 7 Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих)

докладніше »20 квітня 2017, 09:08
Державна атестація дошкільної установи в с. Золотарівка Попаснянського району.
Відповідно до Закону «Про дошкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67 «Про затвердження порядку державної атестації  дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», наказу відділу освіти  Попаснянської РДА  від 21.03.2017р.    №104-К та з метою визначення відповідності установи  державним стандартам дошкільної освіти з  19.04.2017 р. по 03.05.2017р.  здійснюється  державна атестація дошкільного закладу  в с.Золотарівка Попаснянського району (завідуюча Кохан О.А.).  

докладніше »19 квітня 2017, 16:38
Засідання районної комісії
19 квітня 2017 року відбулось засідання районної комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.    

докладніше »19 квітня 2017, 16:06
Державна атестація дошкільної установи в с.Золотарівка. Попаснянського району.
Відповідно до Закону «Про дошкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 № 67 «Про затвердження порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», наказу відділу освіти Попаснянської РДА від 21.03.2017р. № 104- К та з метою визначення відповідності установи державним стандартам дошкільної освіти з 19.04.2017 р. по 03.05.2017р. здійснюється державна атестація дошкільного закладу в с.Золотарівка Попаснянського району (завідуюча Кохан О.А.). 19.04.2017р. члени комісії, під керівництвом начальника відділу освіти М.А.Донцової провели відповідну роботу в рамках робочої програми атестації закладу. Представниками відділу освіти було розглянуто ряд питань щодо створення сприятливих умов для утримання дітей дошкільного віку та вивчення рівня сформованості компетенцій дошкільників відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти.

докладніше »19 квітня 2017, 14:33
УСЗН інформує.
Управління соціального захисту населення Попаснянської райдержадміністрації  інформує.  

докладніше »19 квітня 2017, 11:42
Святкування 15-ї річниці створення Військової служби правопорядку у Збройних Силах України
19 квітня 2017 року  Микола Ханатов, перший заступник голови Попаснянської райдержадміністрації, в.о. голови – керівника районної військово-цивільної адміністрації  та заступник голови – Валерій Куліков привітали військовослужбовців комендатури м. Попасна та нагородили їх грамотами з нагоди святкування 15-ї річниці створення Військової служби правопорядку у Збройних Силах України. Також  цю урочисту подію відвідав міський голова Юрій Онищенко.    

докладніше »19 квітня 2017, 11:00
Зустріч з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста
Сьогодні, 19 квітня, в Попаснянській райдержадміністрації під головуванням заступника голови Валерія Кулікова відбулася робоча зустріч з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста в особі Джесси Серни (делегата відділу економічної безпеки) та представників управлінь економічного розвитку і торгівлі,  агропромислового розвитку райдержадміністрації. В заході також прийняли участь в.о. директора ДП «Ринок м. Попасна» Лариса Долбічкіна та в.о. начальника Держпродспоживслужби Олександр Ткачов.      

докладніше »18 квітня 2017, 16:09
Відвідування сімей з дітьми.
Щодня працівники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснюють роботу з надання соціальних послуг тим, хто їх найбільше потребує. 

докладніше »
|| Наступна сторінка
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

Архів по роках:

200920102011201220132014201520162017
Попаснянська районна державна адміністрація
93300, Україна, м. Попасна, пл.Леніна, 2
Тел. (06474) 3-16-44, факс 3-16-44
Веб-сайт: http://pps.loga.gov.ua
E-mail: poek@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.pps.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Попаснянська РДА