Сьогодні: п'ятниця, 28 квітня 2017  
ПошукПошук:

ОпитуванняОпитування

Чи схвалюєте Ви Мирний план Президента України?

Так (0%)


Ні (0%)


Є зауваження (0%)


Проголосувало: 0
Посилання
Офіційне Інтернет-представництво Президента України
Веб-портал органiв виконавчої влади України
Луганська обласна державна адміністрація

Попаснянська РДАДіяльність РДАРДА
Телефонний довідник

СПИСОК

керівників і відповідальних держслужбовців

Попаснянської райдержадміністрації і служб району

Посада,

структурний підрозділ

Прізвище, ім'я, по-батькові

Телефон

робочий

домашній, мобільний

Голова райдержадміністрації

-

3-16-16

-

Приймальня

Колмикова

Марина Олександрівна

3-16-44

-

Черговий будівлі

-

3-13-82

-

Перший застпуник голови

Ханатов

Микола Миколайович

3-37-34

(063)068-56-13

(098)365-64-46

Заместитель председателя

Куліков

Валерій Іванович

3-17-17

 

-

Керівник апарату

 

Попова

Вікторія Юріївна

 

3-12-56

 

(093)976-82-87

(095)306-35-33

(098)256-14-06

Відділ управління персоналом

Ярославцева

Людмила Євгеніївна

3-12-56

3-34-54

 (063)069-5256

-

Відділ Державного реєстру виборців

Покидіна Яна Миколаївна

Пантелеев Максим Александрович

3-11-52

3-11-52

3-11-52

(095)513-52-12

(063)206-12-80

(093)865-25-09

Общий отдел

Даниленко Валентина Ивановна

Москаленко Ольга Олександрівна

3-15-42

 

3-15-42

(063)402-75-42

2-01-60

(093)151-54-90

Сектор масових комунікацій

Папук

Євгенія Олександрівна

3-18-85

(067) 535-38-11

Спеціаліст з питань мобілізаційної роботи

Почтаренко

Олена Олександрівна

3-28-45

-

Юридический відділ

Черникова

Алла Михайлівна

3-10-30

(063)590-96-98

 

Управління економічного розвитку та торгівлі

Ніколенко Людмила Георгіївна

Помазанова Інна Анатоліївна

Мельниченко Галина Івановна

Бордюгова Олександра Олександрівна

3-31-96

3-11-67

 

3-11-67

 

3-11-67

3-15-77

 

Відділ надання адміністративних послуг

Хільчук Марія Ігнатіївна

Стовпяга Наталія Володимирівна

3-27-88

3-27-88

(093)068-28-43

-

Отдел финансово-хозяйственный обеспечения

Ляпіна Ірина Володимирівна

Іванова Галина Григоровна

Трофімова Наталія Алимівна

3-29-01

3-29-01

3-29-01

(063)206-13-82

2-14-63

(093)864-50-36

Сектор молоді і спорту

Гаврашенко Едуард Миколайович

3-37-31

(063)206-12-90

Служба у справах дітей

Клименко Наталія Валеріївна

Кир'якова Олена Володимирівна

Козир Яна Сергіївна

3-36-20

3-36-20

3-36-20

(093)211-54-91

-

-

Відділ освіти

 

Приймальня

Донцова Марина Анатоліївна

Шулік Валентина Василіївна

Соколова Ганна Іванівна

3-10-25

3-11-63

3-11-63

3-36-88

(063)406-58-78

3-14-64

-

 

Відділ культури

Сінкевич Юлія Георгіївна

Павличенко Наталія Володимирівна

3-18-30

3-18-30

(063)133-73-36

(063)416-28-98

Сектор з питань надзвичайних ситуацій

Тютюникова Олександра Олександрівна

Калюжна Ольга Олександрівна

3-28-45

 

3-28-45

(067)388-65-32

 

-

Відділ охорони здоров'я

Кострова Олена Петрівна

Ємельянов Деніс Олександрович

3-18-85

3-18-85

(063)408-97-96

-

Управління агропромислового розвитку

Зуй Олександр Сергійович

Коваленко Ніна Михайлівна

Мищенко Сергій Володимирович

Діхтярьов Євген Ігорович

Димарчук Євген Сергійович

3-36-97

3-37-60

3-37-60

3-37-60

3-37-60

3-37-60

(093)994-39-62

-

-

-

-

-

Відділ архітектури та містобудування

Нечепуренко Тимофій Юрійович

3-32-89

(096)258-98-17

Відділ ЖКГ та будування

Архипенко Сергій Володимирович

Толкачева Олена Анатоліївна

3-13-07

 

3-13-07

(093)049-68-13

 

 (063)461-28-61

Архівний відділ

Хащенко Кристина Василівна

Сергєєва Юлія Анатоліївна

3-18-85

3-18-85

(093)885-47-33

-

Трудовий архів

Алексеєнко Інна Володимирівна

3-15-10

-

Управління фінансів

Карачевцева Галина Василівна

Сумченко Інна Михайлівна

3-37-57

3-29-52

(093)825-65-72

-

Управління соціального захисту

Скребцова Наталія Павлівна

Діхтярьова Тетяна Миколаївна

3-33-45

 

3-12-45

-

(063)149-64-72

Відділ грошових виплат і компенсацій

Мельник Людмила Володимирівна

3-16-04

-

Водії

Бритік Анатолій Ілліч

3-33-74

2-02-26

Подгорний Анатолій Васильович

3-33-74

-

 

Територіальний центр з

обслуговування пенсіонерів

Охрименко Віра Олексіївна

загальний

3-23-47

3-13-85

-

-

Управління статистики

Зелена Тетяна Анатоліївна

3-18-38

-

Районне управління Пенсійного Фонду

Остановська Наталія Іванівна

загальний

3-28-39

 

3-37-40

(096)204-61-82

 

-

Попаснянська ОДПІ

Приймальня

Волошинов Олег Валерійович

3-37-32

 

3-31-61

-

 

-

Відділення казначейської служби

Склярова Ірина Олексіївна

Приймальня

Зуй Наталія Миколаївна

3-25-25

3-38-05

2-09-74

3-26-51

-

-

Держпродспоживслужба

Ткачов Олександр Олександрович

2-03-30

2-15-71

-

Центр соціальних служб для детей, семьї і молоді

Приходько Тетяна Анатоліївна

Іванова Марина Анатоліївна

3-13-89

 

3-13-89

-

 

3-16-98

Районний центр зайнятості

Плаунова Людмила Миколаївна

Приймальня

2-17-01

 

2-14-55

3-26-31

 

 

Редакція газети «Попаснянский вестник»

(радіо)

Нестеренко Ярослав Юрійович

2-03-67

2-01-33

Районна Рада ветеранів

 

Єжак Анатолій Іванович

2-05-81

3-37-05

Районний союз ветеранів Афганистану

Рябоконь Микола Петрович

-

(050)422-11-90

Районный рада жінок

-

-

-

Районна організація «Червоний Хрест»

Русанова Елла Анатоліївна

-

(067)590-20-72

Районна організація

«Союз-Чорнобиль»

Коломійченко

Олександр Миколайович

3-28-64

2-41-28

3-37-78

-

ОДАЇ

Миргородський Юрій Юрійович

3-31-02

3-29-47

-

Попаснянський відділ поліції

Золотарьов Володимир Федорович

Дежурная часть

 

2-08-84

2-08-02

2-82-77

(093)843-24-16

 

-

Районная прокуратура

Самсонюк Иван Сергеевич

Приёмная

3-17-75

3-18-86

-

-

Районный суд

Лизенко Илона Васильевна

Канцелярия

3-32-84

3-17-35

3-17-47

-

Управление юстиции

Подпалый Олег Иванович

3-11-43

3-29-63

-

Регистрационная служба

 

Рубанова Наталья Викторовна

 

2-05-70

 

2-11-44

 

Узел связи

Приёмная

3-18-01

3-15-43

3-24-73

-

Цех электросвязи №16

Евдокимов Дмитрий Викторович

 

3-10-00

3-33-44

(067)937-64-65

(063)460-81-45

ЦРБ

Парешнева Любовь Максимовна

Приёмная

Бухгалтерия

2-17-05

2-12-59

3-11-02

(063)053-90-91

 

 

Центр первичной медико-санитарной помощи

Гурова Вера Николаевна

3-26-54

3-10-98

(093)665-25-11

Фонд страхования от несчастных случаев на производстве и профилактики профзаболеваний

Сидоренко Наталья Викторовна

 

3-28-85

3-15-80

3-25-18

 

Фонд социального страхования

 

Пуха Наталья Сергеевна

3-18-85

-

Детская здравница «Салют»

Федорова Светлана Петровна

3-12-42

92-2-47

-

Управление «Межрайгаз»

Прокопенко Александр Сергеевич

3-31-05

2-82-89

(093)880-92-28

-

Попаснянский участок

ООО «Лугансквода»

Филиштинский Дмитрий Геннадиевич

2-01-77

-

ЗФС ООО «Лугансквода»

Вилков Иван Юрьевич

(251)

7-32-85

7-37-01

-

Попаснянские межрайонные электросети (МЭС)

Никитенко Виктор Иванович

3-37-45

3-34-79

-

-

Филиал «Лисичанский Райавтодор»

Пасечник Виктор Петрович

(251)

7-06-89

(050)181-57-48

Архитектурно – планировочное бюро

Литвинова Зинаида Михайловна

3-34-52

-

Инспекция ГАСК

-

3-34-52

-

Инспектор Гостехнадзора

Хриптулов Анатолий Викторович

-

-

Инспекция по качеству с/х продукции

Бондаренко Наталья Николаевна

3-13-05

-

Специалист семенной инспекции

-

3-13-05

-

Телефоны экстренных служб

Милиция

Дежурный

102

2-82-77

-

Служба спасения (пожарные)

Дежурный

101

3-22-01

-

Скорая помощь

Дежурный

103

-

Газовая служба

Дежурный

104

-

Горпоссельсоветы

Попаснянский горсовет

Онищенко Юрий Иванович

 

Табачинский Михаил Николаевич

Гапотченко Ирина Викторовна

 

Лисиченко Татьяна Евгеньевна

2-08-55

 

2-18-04

2-07-02

 

2-08-32

(099)546-76-71

(093)871-97-90

 

(050)912-14-25

(050)212-91-39

 

(095)560-57-42

(093)886-90-87

Белогоровский поссовет

Юрганова Наталья Ивановна

 

93-7-68

(050) 214-37-86

Волчеяровский поссовет

Иваницкая Ирина Владимировна

Синица Елена Анатольевна

92-5-25

-

(050)255-12-66

(050)620-98-34

Врубовский поссовет

Кравец Виктор Михайлович

Белоцерковская Галина Викторовна

92-2-49

 

(095)482-83-06

Калиновский поссовет

Батырь Рита Анатольевна

92-3-66

92-3-59

095-435-18-06

Камышевахский поссовет

Ткаченко Виталий Леонидович

Ребрун Татьяна Ивановна

 

91-4-69

91-4-83

 

(066)352-57-45

(050)663-79-35

Малорязанцевский поссовет

Новак Юрий Николаевич

 

Белянская Зоя Владимировна

93-4-02

93-6-64

(050)527-22-58

93-4-81

(050)180-32-93

Мирнодолинский поссовет

Вирютина Наталья Дмитриевна

93-3-47

93-3-46

(050) 600-95-32

Березовский сельсовет

Перепичай Виктор Тарасович

Михайленко Наталья Михайловна

91-6-31

-

91-6-66

(050)279-30-90

91-6-24

Голубовский сельсовет

Левченко Анатолий Иванович

 

Синянская Наталья Александровна

91-6-91

 

93-2-37

4-15-03

(067)641-68-15

(099)649-55-90

Троицкий сельсовет

Ковтун Сергей Владимирович

 

91-3-48

(050)637-69-91

Золотовский горсовет

Нехаенко Сергей Юрьевич

 

Зубок Любовь Сергеевна

 

Демиденко Инна Петровна

 

(063)979-69-32

(068)545-42-92

(050)707-14-84

 

(050)922-35-57

(098)319-87-32

 

(050)026-55-74

(068)677-48-22

Горский горсовет

Невечеря Алексей Николаевич

 

 

(099)029-74-35

(096)591-66-48

Тошковский поссовет

Третьяк Анатолий Васильевич

 

 

Губай Нина Васильевна

 

(050)149-18-69

(098)402-79-47

(063)715-66-11

(099)530-46-01

(096)864-36-98

Ново-Тошковский поссовет

Кашимов Юрий Борисович

Шкварченко Ирина Сергеевна

(06446)9-30-03

(066)968-56-88

(050)146-14-98

Чернухинский поссовет

Лацик Валерий Игоревич

 

Архипова Ирина Ивановна

 

(050)576-53-48

(096)514-41-22

(095)354-30-98

Нижнянский поссовет

Шопин Валерий Васильевич

 

 

(068)156-67-11

(099)245-25-76

Список руководителей и работников Попаснянского районного совета

Должность

Фамилия, имя, отчество

Телефон рабочий

Телефон домашний

Председатель райсовета

Жалдаков Константин Николаевич

 

3-14-53

-

Зам. председателя райсовета

Черников Николай Николаевич

 

3-13-56

-

Организационный

отдел

Третьякова Ольга Владимировна

Демченко Злата Викторовна

 

3-19-05

3-33-62

3-32-44

2-61-33

Общий отдел

Подплутова Елена Вячеславовна

Звягинцев Дмитрий Николаевич

Шахова Екатерина Николаевна

 

3-17-60

3-17-60

3-17-60

 

3-17-70

3-23-17

-

 

Отдел по управлению имущества и природных ресурсов

Межуева Ольга Ивановна

 

3-14-89

 

-

Финансово-хозяйственный отдел

Сурнина Татьяна Васильевна

 

3-37-96

 

3-10-37

 

Приемная

Катрушко Лидия Алексеевна

 

3-30-77

2-15-42

Зав. хозяйственной частью

Алексеенко Владимир Григорьевич

 

3-13-82

-

Водитель

Фищенко Александр Владимирович

 

2-18-59

3-24-26

                 

 

 

 

||
Попаснянська районна державна адміністрація
93300, Україна, м. Попасна, пл.Леніна, 2
Тел. (06474) 3-16-44, факс 3-16-44
Веб-сайт: http://pps.loga.gov.ua
E-mail: poek@ukr.net
У разі використання матеріалів сайту посилання на old.pps.loga.gov.ua є обов'язковим.
Відповідальний за розміщення інформації: Попаснянська РДА